Odrážedlo Trek Kickster - matte trek black

Při jízdě na kole je rovnováha zásadní. Kickster je ideální nástroj, který vaše batolata naučí osvojit si tuto důležitou dovednost. Toto dětské balanční kolo nemá pedály a rovnováha je tedy hlavním cílem. Dále je vybaveno rukojetí, abyste těm svým capartům mohli při učení trochu pomoct. Kickster je ideální pro děti vysoké 86 až 102 cm (34 až 40 palců). Více

4 790 Kč

Základní informace

Kategorie Odrážedla, odstrkovadla
Určení pánské
Značka TREK
Kategorie Odrážedla
Katalogové číslo 2018_A

Technické parametry

Velikost kola uni
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2020
Opotřebení nové
Modelová řada Kickstarter
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu hliník
Hmotnost 3,97 kg
Rám Hliník Alpha Silver, 12 palců
Vidlice Kickster 12 palců, ocel High-tensile
Přední kolo Ocel, Slitina, 12 palců, 20 děr
Zadní kolo Ocel, Slitina, 12 palců, 20 děr
Přední plášť Innovia, 12x1,75 palce.
Zadní plášť Innovia, 12x1,75 palce.
Řídítka Dětské, jeden kus, integrovaná
Gripy Dialed, Kraton
Sedlo Dětské, integrované, polstrované
Sedlovka Součástí sedla.

Popis produktu

Výkup dětských kol - nevíte, co se starším dětským kolem, ze kterého děti vyrostly? Stačí ho přivézt k nám do prodejny a my ho vykoupíme. více informací naleznete zde.

Při jízdě na kole je rovnováha zásadní. Kickster je ideální nástroj, který vaše batolata naučí osvojit si tuto důležitou dovednost. Toto dětské balanční kolo nemá pedály a rovnováha je tedy hlavním cílem. Dále je vybaveno rukojetí, abyste těm svým capartům mohli při učení trochu pomoct. Kickster je ideální pro děti vysoké 86 až 102 cm (34 až 40 palců).

Je pro vás vhodné, pokud…
Hodláte vytrénovat příštího vítěze Tour de France a chcete s tím začít co nejdříve. Zvládat jízdu na kole je mnohem snazší, když se naučíte držet rovnováhu. Kickster je balanční kolo, které vašim dětem umožní přeskočit balanční kolečka a přejít rychle na běžné kolo.

Získáte toto vybavení
Kickster má lehký hliníkový rám a velmi jednoduchou geometrii stepthrough ideálně navrženou pro krátké nohy. Je osazeno 12palcovými koly, rukojetí na sedle, abyste své ratolesti mohli trochu pomoct, a omezovačem řídítek, takže děti nemohou úplně protočit či příliš rychle otočit přední kolo.

Na závěr
Pomocí Kicksteru děti snadno naučíte, jak jezdit na kole. Oproti balančním kolečkům umožňuje toto kolo dětem, aby už v raném věku zvládly rovnováhu. Brzy tak sebevědomě a pohodlně vyrazí na velkém kole.

Proč si je zamilujete
- Balanční kola jsou nesmírně oblíbená, protože fungují.
- Díky tomuto kolu nikdy nezapomenete na okamžiky, kdy se vaše dítě učilo poprvé jezdit.
- Toto kolo je parádním strojem pro další generaci. Je odolné, takže ho mohou zdědit mladší sourozenci. A pořád bude jako nové.
- Neměli byste dětem kupovat kola tam, kde nakupujete snídani. Na rozdíl od velkých supermarketů kola Trek staví lidé, kteří kolům rozumí.

Technologie a funkce:

  • Rám Alpha Aluminum:
    Lehký a vysoce výkonný hliník společnosti Trek je odolný a nereziví.

Příručka malého cyklisty - od miminka po závodníka

O značce TREK