Odrážedlo 12" WOOM 1 - zelená

WOOM 1 je lehoučké dětské odrážedlo vhodné pro 82 - 100 centimetrů vysoké cyklisty ve věku od 1,5 do 3,5 let. První krůčky na dvou kolech usnadní lehký hliníkový rám s nízkým nástupem, pevnou přední vidlicí a dvanáctipalcovými zapletenými koly. Bezpečí zaručí zadní ráfková brzda s páčkou uzpůsobenou drobným dětským rukám a pojistka zabraňující nechtěnému protočení řídítek. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Odrážedla, odstrkovadla
Značka Woom
Katalogové číslo WOOM-2033

Technické parametry

Velikost kola uni
Sezóna 2021

Popis produktu

WOOM 1 je lehoučké dětské odrážedlo vhodné pro 82 - 100 centimetrů vysoké cyklisty ve věku od 1,5 do 3,5 let. První krůčky na dvou kolech usnadní lehký hliníkový rám s nízkým nástupem, pevnou přední vidlicí a dvanáctipalcovými zapletenými koly. Bezpečí zaručí zadní ráfková brzda s páčkou uzpůsobenou drobným dětským rukám a v neposlední řadě také pojistka zabraňující nechtěnému protočení řídítek. Vícevrstvý lak výdrží většinu dětských karambolů.

Základem odrážedla Woom je lehký hliníkový rám s geometrií, jež byla navržena s ohledem na specifické potřeby těch nejmenších cyklistů. Bezpečí je v tomto případě na prvním místě, nezapomnělo se ovšem ani na to, že jízda na kole musí být především zábavná. Rám je díky nízko položenému těžišti a na míru upravenému předsazení vidlice velice stabilní.

Veliký důraz je kladen na kontaktní místě mezi dítětem a odrážedlem, gripy a sedlo je ergonomicky uzpůsobeno potřebám malého cyklisty.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Kvalitní a lehký hliníkový rám, který tvoří perfektní základ celého odrážedla
  • Speciální níže položená geometrie rámu poskytuje lepší nastupování a stabilitu
  • Vidlice s bezpečnostní pojistkou proti protočení řídítek
  • Vhodné pro děti ve věku 1.5 - 3.5 roku nebo 82 až 100 cm
  • 12” kola
  • Zadní ráfková brzda s hladkých chodem a ergonomicky uzpůsobenou brzdovou pákou
  • Vícevrstvý lak vydrží většinu dětských karambolů
  • Kvalitní kontaktní body mezi dítětem a odrážedlem ( sedlo, gripy )
  • Pláště s nízkým valivým odporem a bezpečnostním reflexním pruhem

O značce Woom

Dětská kola Woom od rakouského výrobce vynikají především díky extrémně nízké váze, která je dvojnásobně nižší oproti konkurenci. I přes nízkou váhu nabízí Woom dostatečně bytelné a pevné provedení, které odolá i sebevětším raubířům.