Sluneční brýle Oakley Sphaera - matte yellow/Prizm Road

Sluneční brýle Oakley Sphaera jsou inspirována zpětnou vazbou profesionálních sportovců z různých sportů a jsou navržena tak, aby byla vším, co potřebujete. Přináší bezproblémový estetický vzhled s optimalizovanou retencí, pohodlím a zorným polem. A budou jeden z hlavních modelů olympijských her 2024! Varianta se zorníkem Prizm Road, VLT = 20 %, kat. 2, vhodným do polojasného počasí, zatažena a slabé mlhy. Více

6 787 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Brýle pro náročné
Určení pánské, dámské
Značka Oakley
Kategorie multisport, volný čas, cyklistické, stylové
Katalogové číslo OO9403-1236

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva zorníků růžová
Sezóna 2024
Barva rámečku žlutá
Barva obrouček žlutá
Modelová řada Sphaera
Kategorie zorníku S2
Zorníky s UV filtrem
Nastavitelnost stavitelný nosník, vyměnitelné zorníky
Ostatní Skla odolná proti nárazu a rozbití, technologie Prizm
Typ zorníku Prizm Road
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Sluneční brýle Oakley Sphaera jsou inspirována zpětnou vazbou profesionálních sportovců z různých sportů a jsou navržena tak, aby byla vším, co potřebujete. Přináší bezproblémový estetický vzhled s optimalizovanou retencí, pohodlím a zorným polem. Moderní a elegantní variantu do širokého sortimentu Oakley vysoce výkonných sportovních modelů. A budou jeden z hlavních modelů olympijských her 2024!
Varianta se zorníkem Prizm Road, VLT = 20 %, kat. 2, vhodným do polojasného počasí, zatažena a slabé mlhy. Zorníky jsou vysoce odolné vůči nárazu i tlaku, což je ověřeno testováním
Rámeček je vyroben z odolného, pružného a lehkého materiálu O-Matter. Pohodlné nosníky Unobtainium nekloužou, ani když jsou mokré. Plná ochrana před UV zářením (UVA / UVB / UVC) je samozřejmostí.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Nosník s gumičkami z patentovaného materiálu Oakley Unobtainium® zvyšuje komfort a optický výkon i když se potíte.
 • O Matter™ materiál pro výrobu obrub charakterizuje nízká hmotnost, vysoká odolnost a celodenní komfort pro lidi v pohybu.
 • Čočky Prizm - revoluce v optice skel, za kterou stojí 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail v široké škále světelných podmínek.
 • 100 % ochrana před UV zářením (UVA / UVB / UVC)
 • Čočky značky Oakley jsou vysoce odolné vůči nárazu i tlaku, což je ověřeno testováním
 • Moderní, elegantní design s rozšířeným zorným polem

Zorník

 • Typ: Prizm Road
 • Propustnost (VLT): 20 %
 • Kategorie ochrany: 2
 • Barva základní čočky: růžová
 • Vhodné do polojasného počasí

Více o technologii Prizm

Oakley Prizm je technologie, která revolučně mění způsob, jakým vnímáme svět skrze sluneční brýle. Tato technologie umožňuje výrazně zlepšit kontrast, ostrost a barevné rozlišení, což znamená, že můžete vidět věci, které by Vám jinak zůstaly skryty. Princip fungování Oakley Prizm spočívá v tom, že filtruje určité vlnové délky světla, aby zlepšil Váš vizuální zážitek. Každá čočka je navržena tak, aby filtrovala specifické barvy, což zvyšuje kontrast a pomáhá odhalovat i ty nejmenší detaily.

Hlavní benefity

 • vylaďuje vizuální ostrost, abyste lépe a čistěji viděli a mohli dříve reagovat
 • zlepšuje rozpoznávání barev a umožňuje zaměřit se na to, co potřebujete vidět
 • optimalizuje schopnost vidět a sledovat pohybující se objekty ve vašem zorném poli
 • zlepšuje optický výkon, bezpečnost a pomáhá vám v jisté jízdě

Jak technologie Prizm funguje

Díky speciálně vyvinutým aditivům, přidávaných do čoček při výrobě, filtruje čočka Prizm optický „šum“ ze světla, které narušuje rozlišování barev. Můžete si tuto technologii představit jako ultraprecizní barevné ladění, které je navrženo specificky pro prostředí vašeho sportu či aktivity.

Sluneční brýle Oakley Vám také vytáhnou barvy, které potřebujete pro svojí jízdu vidět. Konvenční sluneční brýle jsou jako ovládání hlasitosti. Společně s hlasitostí stáhnete i vlnové délky zvuku bez úpravy ladění. Naproti tomu stereo ekvalizér umožňuje upravovat zvuk společně s nastavením basů a výšek ve specifických částech spektra. A přesně tak funguje Prizm ve světelném spektru: jemně vylaďuje jednotlivé části barevného spektra.

O značce Oakley

Americký výrobce špičkových lyžařských a sportovních brýlí.