Nový Specialized Epic 2021 v našem Testcentru

Nový Epic 2021 v první polovině července v našem testcentru. Epic znovu posunul hranici. A vy teď máte šanci si u nás vyzkoušet to nejlepší, co dnešní továrny a lídři světového poháru XC společně vyvinuly. Epic je sám pro sebe parametrem v segmentu XC kol a pro rok 2021 je navíc kompletně přepracován. Upravená geometrie, ještě chytřejší brain a nová kola Roval.

Model Epic Comp ve velikostech M, L, XL
k dispozici od první poloviny července

Zarezervujte si jízdu u nás na:
[email protected]

Epic 2021 je úplně nové kolo

Epic znovu posunul hranici. A vy teď máte šanci si u nás vyzkoušet to nejlepší, co dnešní továrny a lídři světového poháru XC společně vyvinuly. Epic je sám pro sebe parametrem v segmentu XC kol a pro rok 2021 je navíc kompletně přepracován. Upravená geometrie, ještě chytřejší brain a nová kola Roval.   

Epic Comp (velikost M, L, XL)

Pokud chcete sedět na kole, které předefinovalo svět XC, můžete to zkusit na "Compu". V jízdních vlastnostech si užijete přesně to, čím je Epic. Úžasně zábavné kolo, které vás bude táhnout ven do lesů a na louky, křížem krážem kolem těch nejkrásnějších míst, které znáte. Karbonový rám, nová agresivnější geometrie, dosud nejlepší systém odpružení, který u Specialized vyvinuly. Roval Control SL 

Epic Expert (k dispozici od podzimu)

XC zbraň do neobyčejně složitých a náročných trailů. Oproti předchozí generaci bychom řekli "nebe a dudy". Vše nové nebo přepracované. Co k tomu víc říct...

Epic Pro (k dispozici od podzimu)

To, co jste v minulosti byli zvyklí dostat pouze u verze S-Works, nyní Epic přináší i do modelu Pro. Jakýkkoli komponent od brzd, přes tlumení až po řazení bychom všude psali nejlehčí, nejpevnější, nejefektivnější, co můžete u Epicu dostat.