Návleky na nohy Specialized Therminal 2.0 Leg Warmers - black

Návleky na nohy vyrobeny z naší látky Therminal™, která hřeje a také si poradí s vlhkostí. Více

1 349 Kč
  • Osobní odběr možný ihned na prodejnách Ski a Bike Centrum Radotín.
  • Doprava od 90 Kč, při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Cyklistické návleky
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 64314-060

Technické parametry

Velikost oblečení S, M, L, XL
Barva černá
Sezóna 2016/17
Typ na nohy
Materiál Therminal™

Popis produktu

Nechápejte nás špatně, my samozřejmě máme rádi cyklistické kraťasy. Když ale teplota klesne tak nízko, že je potřeba úplně se zahalit, tak je jasné, že si zvolíte oblečení, jaké Vám vyhovuje. Naše návleky na nohy Therminal™ 2.0 překonávají veškerá očekávání i těch cyklistů, jež jen jezdců, kteří mají v oblibě nožní návleky, návleky na nohy právě díky své tvarované konstrukci. Návleky tak dokonale splynou s Vašimi oblíbenými kraťasy. , která se plynule doplní s Vašimi oblíbenými kraťasy.

Jsou vyrobeny z naší látky Therminal™, která hřeje a také si poradí s vlhkostí. Tato látka je tak efektivní proto, že její vnitřní strana je vyrobena z kartáčovaného fleecu a její vlákna odvádějí vlhkost z povrchu pokožky a tím napomáhají jejímu odpařování z povrchu návleků. Tato vrstva navíc také izoluje, protože zachytává malé kapsy tepla mezi pokožkou a látkou. Povrch návleků poskytuje lehkou ochranu proti větru a vodě, takže pojedete pohodlně i za nepříznivých podmínek.

Návleky Vám určitě budou sedět, protože mají tvarovanou konstrukci, která se přizpůsobuje nejrůznějším pozicím nohy a pohybům během jízdy. Jako ochranu proti posouvání mají přehrnovací manžety s lehkým siliknovým potiskem, které je lehce přidržují na místě.

O značce Specialized