Navíják pro dětská kola Kidreel - blue

Kidreel je naviják pro dětská kola a odrážedla, který umožní rodičům pomoci dětem do kopců a naopak je nechat jet po rovince a z kopce. Pomocí gumového pásku ho upevníte k rámu dětského kola či odrážedla. Je to jednoduché, nepotřebujete k tomu žádné nářadí. Zvládne to opravdu každý. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Vlečné a tlačné tyče
Značka Kidreel
Katalogové číslo 0001429

Technické parametry

Velikost kola uni
Sezóna 2021

Popis produktu

Kidreel je naviják pro dětská kola a odrážedla, který umožní rodičům pomoci dětem do kopců a naopak je nechat jet po rovince a z kopce. Pomocí gumového pásku ho upevníte k rámu dětského kola či odrážedla. Je to jednoduché, nepotřebujete k tomu žádné nářadí. Zvládne to opravdu každý.

Je lehký a kompaktní, i když ho zrovna nepoužíváte můžete ho nechat dítěti na kole. Vůbec mu nebude překážet. Když přijde velký kopec, chytnete pogumované madlo, vyrolujete lano a pomůžete dítěti. Na kopci madlo pustíte a lano se automaticky navine. Lano je dlouhé 2 metry. Při pouštění lana zpět do navijáku doporučujeme zkrátit vzdálenost mezi madlem a navijákem na maximálně 1 metr. Lze táhnout rukou, případně zajistit madlo táhla za lyžiny sedla.

Hlavní přednosti a parametry:

  • ?Jednoduchá přípomoc vašeho dítěte
  • Snadná montáž
  • Lano dlouhé až dva metry
  • Kvalitní zpracování

O značce Kidreel