Nášlapné pedály Chromag Pilot - purple

Cyklistické MTB pedály Chromag Pilot v sobě kombinují efektivitu záběru nášlapných SPD pedálů a grip platforem nezbytný ke správnému vedení kola v technicky náročném terénu. Pedály tak ocení zejména enduro jezdci, kteří se na technických trailech nevyhnou šlapavým pasážím, kde se hraje o každou vteřinu. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie MTB nášlapné pedály
Značka Chromag
Katalogové číslo 180-003-07

Technické parametry

Barva fialová
Sezóna 2023
Materiál osy ocel
Materiál těla pedálu hliník
Velikost uni

Popis produktu

Cyklistické MTB pedály Chromag Pilot v sobě kombinují efektivitu záběru nášlapných SPD pedálů a grip platforem nezbytný ke správnému vedení kola v technicky náročném terénu. Pedály tak ocení zejména enduro jezdci, kteří se na technických trailech nevyhnou šlapavým pasážím, kde se hraje o každou vteřinu. Pedály poskytují podle typu použitých bot kontakt na 4 výškově nastavitelných pinech. Slitinové CNC opracované tělo je spojeno s Cr-Mo ocelovými osami prostřednictvím zapouzdřených průmyslových ložisek.

Parametry:

  • Tloušťka pedálu (profil): 14 mm (ve středu platformy)
  • Materiál: slitina
  • Délka: 110 mm
  • Piny: 8 pinů s nastavitelnou výškou/pedál
  • Nášlapný systém: SPD (oboustranný)

O značce Chromag

Chromag je kanadská firma sídlící ve Whistleru. Pamětníci (to zní hrozně, ale už je to tak) jí pravděpodobně prvně zaznamenali v éře videí NWD, Ride To The Hills, Kranked, kde se poprvé začaly objevovat “kanadské kultovky” do té doby pro evropany vesměs neznámé. Chromag byl jednou z nich.