Vydali jsme nové, tentokrát "cyklistické" číslo našeho časopisu #SBCRMag, které pro vás připravili od první do poslední strany naši zaměstnanci. Časopis je pro vás k dispozici na naší prodejně nebo do něho můžete nahlédnout zde prostřednictvím vybraných článků. Dnes vám představíme lidi z našeho týmu společně se svým kolem.

Naši lidé a jejich kola

Ski a Bike Centrum Radotín

Vztah jezdce a jeho kola je někdy téměř intimní záležitost. Přečtěte si, jak naši lidé představují své nejoblíbenější kolo, proč si ho vybrali a co na něm nejvíce oceňují!

SPECIALIZED AMIRA SL4 Elite
Romča Abelová / evidence zboží

Amiru jsem si zamilovala, když byl ještě dámský silniční tým Lululemon. Je skvělý doplněk k mému horskému kolu se 150 mm zdvihem, její hlavní výhodou je rychlost, kterou sviští po asfaltu. Využívám jí i na přesuny do práce.

SPECIALIZED ROLL
Kateřina Princová / spolumajitelka firmy

Kolo Roll je můj věrný kámoš na každý den, s kterým sbírám zážitky z kategorie nezapomenutelné. Od jara do podzimu ho používám jako svůj hlavní dopravní prostředek po městě. Beru ho s sebou ráda i na cesty do ciziny.

TREK ÉMONDA SL6
Karel Studnička / vedoucí nákupu

Émondu jsem si zamiloval hned při první jízdě. Líbí se mi, jak mě žene každým šlápnutím vpřed a zároveň je komfortní na horším asfaltu. Sedí mi geometrie, baví mě její hravost ve sjezdech a učaroval mi její vzhled.

SPECIALIZED ROUBAIX
Lukáš Princ / spolumajitel firmy

S tímhle kolem jsem už zažil spoustu vyjížděk, na které rád vzpomínám. Dříve jsem jezdil většinu času na horském kole, ale s touhle silničkou se to obrátilo naopak. Rád bych Roubaix vytáhl někdy i do ciziny na trať některé ze silničních klasik.

TREK POWERFLY 5+
Jaromír Průcha / náš děda a zakladatel firmy

Po operaci kolena mi lékař doporučil vrátit se na kolo. Je to moje první elektrokolo a dojmy jsou ty nejlepší. Podpůrný pohon pracuje, jen když šlapu, baterie dovolí výlet až 100 km. Kolo ze stejné řady má i manželka a konečně stačíme vnukovi Kryštofovi.

SPECIALIZED LANGSTER
Honza Šafrata / servisní technik

Langstera mám rád pro absolutní jednoduchost a všestrannost. Žádné řazení, žádné brzdy, jen totální spojení s kolem, ať je terén jakýkoliv. Projedu s ním městskou džunglí rychleji než tramvají, spurtuji při fixie kritériích, trénuji na velodromu, nebo vyrazím na pohodovou vyjížďku podél řeky.

SPECIALIZED CAMBER Comp Carbon
Dadul Veselá / manažerka evidence zboží

Camber prošel velkou proměnou co se geometrie týče, a když jsem měla možnost se na kole svézt, volba byla jasná. Kvůli své výšce jsem volila pánské kolo, a tak muselo projít "holčičím" tunningem, tedy polepením růžovou fólií.

TREK ÉMONDA SL6
Šárka Černá / jezdkyně našeho týmu

Vrchařská specialistka Émonda se dočkala ještě několika vylepšení, především lehoučkých galuskových karbonových ráfků. Získaly jsme spolu trofeje ze Zlatého kola Vysočiny nebo Bohemian Gran Fonda a neztratily jsme se ani na Engadin Radmarathonu ve Švýcarsku.

SPECIALIZED EPIC
Milan "Blacky" Černý / jezdec našeho týmu

Moje nejstarší kolo má stále co nabídnout. Když je potřeba jet, tak jede, a zavede-li vás cesta do zajímavého terénu, není důvod nepokračovat vpřed. V jeho sedle jsem zažil mnoho krásného, nejvíc jsou určitě dvě vítězství v ultra MTB závodě Loudání.

Pokud se vám článek líbil a zajímaly by vás i ty ostatní články našeho časopisu, naleznete je zde.