Ultimátní pánská elegance - Mavic Victoire

 
Druhou prémiovou kolekcí od Mavic je pro letošní ročník "VICTOIRE" vyzdvihující největší závodní úspěchy tohoto francouzského brandu.
Tentokrát se ale neobléknete do "sportovního", nýbrž berete na sebe elegantní byznysový háv, se kterým stylově usednete do bistra nebo luxusní restaurace.

 

 

Ve jménu vítězů

Kolekce Victoire byla vystavěna kolem tématu 130letého výročí značky, která sbírala trofeje na největších a nejklasičtějších závodních kláních. V roce 1934 slavil na Tour de France Antonin Magne, v 1989 Greg Lemond. Sean Kelly sbíral zlato celkem 193krát, v novodobých dějinách pak Mavic zářil díky Danu Martinovi.

Byznys look s ikonou

Cyklistika byla ve 30. a 50. letech sportem drsných chlapů. Když prošla následně érou rebelů usadila se pódiu náročného, leč elegantního sportu gentlemanů. Právě tady jsou limitované kousky "Victoire" jako doma.

Tmavý uhlově černý dres posázený minimalistickými a decetními ikonami "MaViC" přináší do sportovního přiléhavé střihu elegatní až byznysový look.

Vkročit do luxusu

Elegatní polobotky nechte doma, nazujte tretry Mavic Victoire a na byznys schůzku s partnerem doražte stylově a na kole.

Tenhle model vám dovolí vypadat skvěle u stolu a po prezentaci nebo obědě se vydat domů nebo do kanceláře tou cyklisticky krásnější cestou, i když je s převýšením přes 800 výškových metrů.

Boty pouze u nás v kamenném obchodě Ski a Bike Centrum Radotín. Přijďte si je prohlédnout a zkusit.

MUSA RESTAURACE

Náš partnerský MUSA Restaurant sice není situován na pařížském ani letenském bulváru, oč navazuje na tradici prvorepublikových výletních hostinců na okraji Prahy. Zkuste byznys oběd, klasické denní menu nebo si jen tak přijeďte posadět na kávu. Více o MUSA zde.