Mavic Azur - Limitka z Francouzské riviéry

Francouzský výrobce prémiových komponentů a oblečení pro letní sezónu představil limitovanou kolekci Azur.
Inspiroval se riviérou, skalnatým Azurovým pobřežím a módní elegancí vycházející ze země galského kohouta.

Odkaz z Azurového pobřeží

Mavic pro jednu ze svých letošních limitovaných kolekcí sbíral inspiraci doma, a to konkrétně na jihu země. Stala se jím částečně slavná dálkovka Paříž - Nice, založená mimochodem ředitelem časopisu "Petit Journal" před druhou světovou válkou a z části krása místní krajiny. Azurové pobřeží dostalo své jméno podle čistě modré barvy moře. Místní krajinná scéna inspirovala Stéphena Liégearda natolik, že vydal knihu La Côte d'azur, která celé této oblasti dala jméno. 

Vkus a styl na filmový způsob

San Remo, Nice, Cannes. Festivaly a promenády. Na pomezí Lvího a Ligurského zálivu se zde během jara konají festivaly, v létě neprojdete po plážích a na podzim si užijete teplého vlhkého vzduchu. Celý rok tady se ale nese v duchu elegance, vkusu a francouzské nonšalance filmového plátna. Kolekce modrobílých letních dresů Mavic Azur reflektuje grafickým designem společenskou módu, pánský oblek a dámský kostým. Decentní, strohé linie, tři odstíny modré.

Produktové informace

Silniční dres, lehký, prodyšný pro jízdu za horkého letního dne. Úzký střih minimalizuje přebytečnou látku v jízdní poloze, silikonové gumy v pase a na rukávech drží dres na svém místě. Elastická tkanina odvádí pot a tím nabízí maximální pohodlí v horkých letních dnech. Tři zadní kapsy a jedna na zip umožňuje bezpečné uschování drobností.

 

Vyměnili jsme Riviéru za švih na Svatý Jan pod Skalou. Nemáme moře, ale 12% stoupáky a serentýny ve sjezdech jsou kousek od Radotína.
Na otevřených rovinách s sestavě:dres Mavic Azur / přilba Mavic Comete Ultimate / brýle Oakley Jawbreaker / Trek Émonda 2021.