MAAP v MUSA Restaurantu 

Vytáhli jsme další kolekci, tentokrát značku MAAP a ukryli jsme se před sluncem do naší MUSA.
Tuhle značku nikde jinde moc neseženete, tak se na ní pojďte podívat a zkusit pár jerseys.

MAAP Echo Pro Base - White ed 2020

Cyklistický dres australské značky Maap Echo Pro Base v "Bílé" je tak trochu pro ty, co na sebe potřebují upozornit. Upřímně pro úchyly, kteří propadli outfitu a cyklo je pro ně světem, kde funkčnost nestačí. Potřebují klenot z fashion světa CC.

Letní edice 2020
MAAP v létě 2020 pokračuje v malosériových edicích. V průběhu roku pouští na trh postupně tři, čtyři nové sestavy. A své milovníky drží stále v očekávání, co za dva měsíce zase z Melbourne pustí do světa.

Materiálové inženýrství
Velice jemná tkanina s cílem maximálně pomoci pokožce chladit a dýchat během horkých letních dní. Speciální "pletení" na rukávech, ventilační šev na spodní části zad. To jsou ty nejdominantnější prvky, kterých si na dresu MAAP všimnete, už když ho berete ze stojanu.

Grafika + Reflexe
MAAP vtěsnal reflexní prvky pouze do svých grafických elementů. Logo na rukávech a hrudi doplnil ještě element maximalistického "A" na zádech.
 

Ve stínu naší MUSA Restaurace

Zní to jako protimluv, ale když je venku 35C, tak prostě občas chcete být ve stínu. A v naší MUSA Restauraci ho najdete. 

Naše radotínská "Osma" vs. dezerty

Máme na čepu i v lahvi naši "Osmičku". Pivo, které zvládnete i během horkého léta. Můžete se těšit na něj při jízdě a taky jste schopni ještě pár wattu dát i po něm.  

 

// Stavte se až pojedete Českým Krasem zpátky na Prahu u nás v Radotíně.
Prohlédnout novou módu, nebo jen uhasit žízeň. //