Cinelli + Sammy Binkow

Z Cinelli Art Program máme v Radotíně kolekci "Best Friends" od Sammy Binkowa. Kalifornský umělec vytvořil pro italský kultovní brand kolekci ideální pro horké a prosluněné letní dny. Modelům "Best Friends" vládnou barvy, naivní vizuály kámošů, dětské nápisy a malůvky zvířat. Odvážná a stylové kombo!

- - -
 

Silniční dres "Best Friends"
Slim-fit, italská výroba a grafika inspirovaná naivním uměním mileniálů. Lehký letní dres, perforované boční panely a pogumované lemy, vzadu 3 kapsy.

Čepička "Best Friends" a "Stay Cool"
Ověřený střih, kultovní styl, obdobný motiv. Duo čepiček Cinelli "Best Friends" a "Stay Cool" doprovází celý set od Sammy Binklowa.

 

Technické tričko "Best Friends"
Ideální pro gravel ride nebo MTB. Prodyšný, volný dres, jemná perforované pletení tkaniny a nezaměnitelný vizuální styl. Standard v jižní Kalifornii a trhák na vápencových výchozech v Českém krasu!

Rukavice
Předposlední artefakt do kompletního setu. Lehké rukavice, abyste si neušpinili v horku nové omotávky. 

Cinelli Art Program

Cinelli Art Collection je uměleckou platformou. Vybraní umělci tvoří společně s italskou cyklistickou značkou tématické kolekce zahrnující módu, apparel i design samotných kol. Všechny kolekce jsou vyráběny jako limitované umělecké edice, které se neopakují, ale vždy ukazují jedinečný trend, společenskou vlnu a přístup umělce nebo studia.
vybrané projekty Cinelli Art

Sammy Binkow

Umělec z jižní Kalifornie, silně ovlivněný tamní kulturou. Mnoho z jeho prací tvoří grafické návrhy na oblečení nebo animované klipy. 
webové stránky umělce