Cinelli + Mike Giant: Master of Black & White

Druhá kompletní kolekce z Cinelli Art Program k dostání ihned v Radotíně. Tatér a grafik Mike Giant se pustil s italskou značkou do minimalisticky pojaté 3-linie.

- - -
 

Mike Giant, Icons a Super Deluxe

Mike Giant tvoří s Cinelli dlouhodobě a jeho balík má aktuálně 3 linie. Základní "Mike Giant" doplňuje řada "Icons", kde dominují minimalistické tattoo motivy a "Super Deluxe", která hází motivy do zlaté barvy. 

Ponožky MGxCinelli

Ponožky s motivem hada ve spojení s logem Cinelli jsou zástupcem "base" linie jejíž autorem je tatér, streetový umělec a grafik s kořeny v San Franciscu.

Omotávka

Rudá omotávka s tattoo mini motivy včetně záslepek s logem.

 

 

 

Cyklistický dres "Icons"

Z dálky čistý minimalismus a v detailu pořádná dávka rebélie. Ruční italská výroba s vizuálními motivy z ruky Mike Gianta. 

 

Čepičky Icons + Super Deluxe

Jeden vizuální motiv a dvě barevná provedení. Bílo-červeno-černé nebo zlato-černé provedení.

 

Cinelli Art Program

Cinelli Art Collection je uměleckou platformou. Vybraní umělci tvoří společně s italskou cyklistickou značkou tématické kolekce zahrnující módu, apparel i design samotných kol. Všechny kolekce jsou vyráběny jako limitované umělecké edice, které se neopakují, ale vždy ukazují jedinečný trend, společenskou vlnu a přístup umělce nebo studia.
ukázky vybraných projektů

Mike Giant

Mistr černé a bílé, idol amerických subkultur a současně i cyklista Mike Giant je mezinárodně známý svými graffiti, tetováním a bezvadnou precizností své grafiky. S Cinelli spolupracuje už léta např. na návrzích obálek katalogů, plakátů a má svou vlastní kolekci zboží včetně designu řídítek.
webové stránky umělce