Nákrčník Pas Normal Studios Control Light Necktube Black

Nákrčník PNS Control Light Necktube se stane univerzální součástí vaší celoroční cyklistické výbavy. Oceníte ho jak v chladnějších letních dnech, tak při zimních vyjížďkách. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické šátky, nákrčníky
Určení pánské, dámské
Značka Pas Normal Studios
Kategorie nákrčník
Katalogové číslo NA1809F-1999

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2021/22
Provedení funkční, antibakteriální
Použití na kolo
Roční období podzimní, zimní
Svrchní materiál 65,5% bamboo, 29,5% merino, 5% elastane
Katalogové číslo NA1809F-1999
Velikost uni

Popis produktu

Nákrčník PNS Control Light Necktube se stane univerzální součástí vaší celoroční cyklistické výbavy. Spolehlivě udrží nejen váš krk, ale i bradu, nos, tváře a uši v teple. Je vyroben ze směsi přírodní vlny Merino. Materiál je lehký, měkký, pružný a velmi příjemný na dotyk. Má antibakteriální vlastnosti, proto je odolný vůči proti vzniku zápachu.

Detaily:

  • Směs vlny Merino
  • Odolný vůči vzniku zápachu
  • Drobné logo Pas Normal Studios

O značce Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.