Náhradní zorníky Rudy Project Stratofly - impactX Photochromic 2 Black

Náhradní zorníky Rudy Project Stratofly - impactX Photochromic 2 Black do jasných světelných podmínek i do zataženého počasí. Více

2 130 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské
Značka Rudy Project
Kategorie multisport
Katalogové číslo LE237303

Technické parametry

Barva zorníků černá
Sezóna 2021
Modelová řada Stratofly
Kategorie zorníku S1, S2, S3
Zorníky s UV filtrem
Nastavitelnost vyměnitelné zorníky
Materiál zorníků ImpactX
Možnost výměny zorníků ano
Typ zorníku RP optics
Katalogové číslo LE237303
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Náhradní zorníky Rudy Project Stratofly - impactX Photochromic 2 Black do jasných světelných podmínek i do zataženého počasí.

  • Kategorie VLT: 1 - 3
  • Světelná propustnost: 74%-9%
  • Materiál čoček - ImpactX ™ je vysoce odolný polotuhý materiál vyvinutý speciálně pro brýle Rudy Project. Zajišťuje tak 100% UV ochranu a maximální ochranu očí před nárazy(minimalizuje zranění pri případném pádu). Rozdíl od běžných fotochromatických čoček je v tom, že ImpactX® čočky jsou vyrobeny tak složitým výrobním procesem, že jsou více odolnější a jasnější (lepší vnímání barev) a prakticky nerozbitné!
  • Údržba čoček - čočky umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte čočky jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
    Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!
  • O značce Rudy Project