Multifunkční držák na telefon s ochranným pouzdrem SP Connect Multi Activity Bundle Samsung Galaxy S7 Edge

Praktická sada Multi Activity Bundle Samsung Galaxy S7 EDGE ochrání mobilní telefon před prachem, nárazem a umožní si jej pohodlně připevnit na rám s průměrem 20-33 mm. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Pouzdra na mobil
Značka SP Connect

Technické parametry

Barva černá
Vhodný pro mobil Samsung Galaxy S7 Edge
Sezóna 2019
Vlastnosti nepromokavé, přední
Montáž na řídítka
Upevnění zacvakávací (Klick Fix apod.)
upínací systém zacvakávací (Klick Fix apod.)
Velikost uni

Popis produktu

SP CONNECT Multi je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít svůj smartphone u sebe a navíc v bezpečí během běžného dne. Sada pěti praktických komponentů v sobě zahrnuje dva ochranné kryty, držák, nastavitelný pás a destičku na připevnění. Komponenty jsou vyrobeny z odolných materiálů, které ochrání telefon před mechanickým poškozením. Kryty jsou kompatibilní se smartphonem Samsung Galaxy S7 E.

Obsah balení:

SP Phone Case set:
Tenké ochranné pouzdro v černé barvě s třívrstvou konstrukcí výborně ochrání váš mobilní telefon před možným pádem a poškozením. Pouzdro má na zadní straně MicroRail držák pro upevnění k dalším komponentům z řady SP Connect. Výřezy a design pouzdra umožní rychlý a snadný přístup k ovládacím prvkům a portem. Určený pro zařízení Samsung Galaxy S7 Edge.

SP Weather Cover:
Průhledné pouzdro SP Weather Cover, také chrání váš smartphone před vnějšími vlivy. Při outdorových činnostech se může počasí rychle změnit, což může přinést vítr či déšť. Pouzdro brání proniknutí dešťových kapek, potu ale i prachu do mobilního zařízení. V kombinaci s předchozím pouzdrem bude mít telefon skvělou ochranu za každých podmínek.

SP Universal Mount:
Díky tomuto nastavitelnému držáku s 360 stupňovou rotací si pohodlně a rychle nastavíte mobilní telefon do toho správného úhlu. Držák můžete připevnit například na rám nebo tyč s průměrem od 20 do 33 mm. Instalace je jednoduchá i díky suchému zipu a dvěma různě dlouhým objímkám. Kromě smartphonu něj můžete připevnit i GoPro či další komponenty ze sady SP Connect a SP Gadgets.

SP runnig Band:
Při cvičení ve fitku nebo při běhu využijete praktický připevňovací pás SP runnig Band, který se postará o správné upevnění telefonu. Je vyroben z neoprenu a kvůli perforovaným bodem je prodyšný. Moderní provedení v modré barvě je doplněno o reflexní pruhy, které jsou dobře Vidiella ve tmě. Myslelo se i na úložný prostor, malá kapsa poslouží pro odložení drobností, jakým je například klíč od skříňky nebo od domu. Kompatibilita s SP Connect, SP Gadgets zda Go Pro díky rozpětí nastavení od 22 do 36 centimetrů.

SP Vent Mount:
Už nemusíte hledat vhodné místo pro telefon ve vašem autě. SP Vent Mount se jednoduše vloží do ventilátoru. Díky kompatibilitě se SP Phone Case tak už jen stačí připevnit telefon. Je jen na vás, který ventilátor si vyberete. V případě potřeby se dá telefon rychle přemístit.

O značce SP Connect