MTB plášť Maxxis MINION FRONT kevlar 27,5 WT 3C/EXO/TR

Legenda mezi plášti, standard, podle kterého se ostatní pláště porovnávají. Maxxis MINION FRONT kevlar 27,5 WT 3C/EXO/TR. Plášť využívá zešikmené výstupky snižující valivý odpor s vyfrézovanými drážkami pro zvýšení počtu kontaktních hran, které zajišťují lepší kontrolu v přímém směru a přesné zatáčení. Více

72.88 EUR
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 4.50 EUR. Při objednávce nad 160.00 EUR doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie MTB pláště
Značka Maxxis
Katalogové číslo 00060056

Technické parametry

Rozměr kola 27,5 / 650B
Velikost pláště 650BX2.5
Sezóna 2022
Modelová řada Minion Front
Disciplína All Mountain / Enduro
Patka Kevlarová (skládací)
Hmotnost 925 g
Směs 3C
Hustota vláken 120 TPI
Katalogové číslo 00060056

Popis produktu

Legenda mezi plášti, standard, podle kterého se ostatní pláště porovnávají. Maxxis MINION FRONT kevlar 27,5 WT 3C/EXO/TR. Plášť využívá zešikmené výstupky snižující valivý odpor s vyfrézovanými drážkami pro zvýšení počtu kontaktních hran, které zajišťují lepší kontrolu v přímém směru a přesné zatáčení.

V závislosti na podmínkách trati lze DHF použít vpředu i vzadu nebo vpředu v kombinaci s DHR. Stejný vzorek jako na DH pláštích, ale v lehčím jednovrstvém kordu pláště.

3C Maxx Terra
Správná směs 3C pro enduro a freeridové pláště. Snadnost pohybu do kopce, stejně jako nejlepší přilnavost z kopce, charakterizují tuto směs i dlouhou životnost.

EXO Protection
Tento extrémně odolný materiál proti otěru a oděru chrání boční stěnu. Je velmi hustě tkaný, lehký a velmi pružný. Výsledkem je, že výkon plášťů zůstává přesvědčivě dobrý.

Tubeless Ready (TR)
Tubeless pláště mají mnoho výhod: Můžete jezdit s menším tlakem vzduchu. To vám dává lepší trakci a snižuje valivý odpor. A tam, kde není duše, se také snižuje riziko defektu.

Pláště Maxxis TR jsou lépe připraveny k montáži s těsnícím mlékem než jiné „bezdušové“ pneumatiky. Patka plášťů TR je zcela pokryta gumovou vrstvou jako skutečná bezdušová pneumatika UST.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Patka: Skládací
  • Technologie: WT/EXO/TR
  • Směs: 3C Maxx Terra
  • TPI: 120
  • Hmotnost: 925 g
  • Provedení: bezdušové

O značce Maxxis