MTB plášť Maxxis IKON kevlar 29 3CS/EXO/TR

Maxxis Ikon je lehký závodní XC plášť. Jeho rychlý vzorek si uchovává ukázkové vlastnosti ve všech jízdních podmínkách. Varianta směsi 3C MaxxSpeed s ochranou EXO, kompatibilní s bezdušovým nasazením. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie MTB pláště
Značka Maxxis
Katalogové číslo 00042679

Technické parametry

Rozměr kola 29
Sezóna 2023
Modelová řada Ikon
Disciplína cross-country
Vhodný povrch smíšený, tvrdý
Patka Kevlarová (skládací)
Hmotnost 830 g
Směs 3C MaxxSpeed
Hustota vláken 120 TPI

Popis produktu

Maxxis Ikon je lehký závodní XC plášť pro rychlé odvalování a spolehlivou trakci v přímém i bočním směru. Rychlý vzorek si uchovává ukázkové vlastnosti ve všech jízdních podmínkách.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Patka: Skládací - kevlar
  • Ochrana: EXO
  • Směs: 3C MaxxSpeed (třísměs)
  • TPI: 60
  • Hmotnost: 745 g
  • Bezdušové provedení: ANO

Technologie:

3C MaxxSpeed

Konstrukce tří různých směsí, které dohromady tvoří rychle se odvalující plášť, který si zachovává výbornou trakci a odolnost. Byla vyvinuta speciálně pro nasazení v rychlých XC závodech.

EXO

EXO je materiál odolný proti proříznutí a oděru, který je součástí bočnice plášťů. Tato hustě tkaná tkanina je lehká a vysoce pružná, což zajišťuje, že odezva pláště zůstane neovlivněna a nedojde k výraznému navýšení hmotnosti. Ochrana EXO je ideální pro zvýšenou odolnost při jízdě na šotolině, XC a lehkých trailech.

TR

Pláště Maxxis TR jsou lépe připraveny k montáži s těsnícím tmelem. Patka plášťů TR je zcela pokryta gumovou vrstvou pro lepší kontakt a utěsnění v patce ráfku.

O značce Maxxis