Mtb pedály Look X-Track Race Carbon

 • −13 %

Kvalitní MTB pedály s karbonovým tělem, kompatibilní se systémem SPD, které nabízejí vynikající poměr hmotnosti a přenosu energie díky větším styčným plochám. Více

2 775 Kč
Ušetříte: 415 Kč 3 190 Kč (sleva 13%)
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
 • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Pedály SPD
Značka Look

Technické parametry

Sezóna 2019
Typ zámku SPD
Materiál osy Cr-Mo
Materiál těla pedálu karbon
Regulace předpětí zámku ano
Provedení nezachytávající nečistoty ano
Zarážky (kufry) ano
Velikost uni

Popis produktu

LOOK neustále touží inovovat, zlepšovat a využívat své zkušenosti, to vyústilo v design, který je spolehlivý, odolný a snadno použitelný. Náš nový pedál horská kola byl postaven aby byl odolný vůči různým vnějším faktorům (kameny, kořeny, bláto…) a poskytuje konzistentní a spolehlivý výkon v průběhu času. Osa pedálu je dvojitým těsněním odolným proti povětrnostním vlivům, aby odolalo i těm nejhorším podmínkám, se kterými se můžete setkat během jízdy. Zůstali jsme oddáni principům, které nás každodenně vedou. Méně potíží znamená více času na jízdu, a proto více zábavy.

Specifikace:

 • NEJLEPŠÍ POMĚR VÁHY A PŘENOSU SÍLY
  Veškerá energie, kterou vyprodukujete, se přenáší do vašeho kola pomocí pedálů. Jejich role je proto klíčová.
  To je důvod, proč se LOOK rozhodl, že při návrhu těchto pedálů bude jako primární faktor uvádět poměr hmotnosti / povrchu kontaktů.
  Úkolem našich inženýrů proto bylo identifikovat zóny, které jsou užitečné pro přenos energie, a pak optimalizovat design pedálů, aby se omezily případné nevyužité oblasti. Tento úkol umožnil společnosti LOOK zkonstruovat pedál s nejlepším poměrem hmotnost / přenos síly.

 • PODPORA LATERÁLNÍHO KONTAKTU
  Podpěra bočního kontaktu vede vaši nohu při hledání pedálu a poskytuje kontaktní bod, i když jste se ještě nezacvakli do pedálu. Tato široká kontaktní plocha zabraňuje sklouznutí nohou na tělese pedálu a poskytuje konzistentní a uklidňující podporu.

 • MECHANIZMOVÁ GEOMETRIE
  Mechanismus pracuje bez ohledu na vnější podmínky (v bahně, síly jsou výrazně odlišné od těch, které se vyskytují v suchém stavu), více prostoru umožňuje samočistění od bláta, písku… Tyto zóny dávají uživateli stálý a stabilní pocit bezpečného uchycení, za všech podmínek.

 • NASTAVITELNÉ NAPĚTÍ
  Nastavitelný napínací šroub vám umožní doladit vstupní / výstupní odpor na vaši úroveň.

 • SPD COMPATIBLE
  Pedály jsou kompatibilní se systémem Shimano SPD

O značce Look