Městské kolo Specialized Roll Sport EQ - sage green/mint/black

Roll Sport EQ je vyroben z našeho hliníku A1 Premium s geometrií Ground Control, díky které je snadné dosáhnout na zem když zastavíte. Samozřejmostí je příprava na stojan a blatníky. Spolehlivá kombinace komponentů Shimano, bezproblémových mechanických kotoučových brzd a rámu, pro maximální pohodlí ve městě i na výletech. Více

15 499 Kč
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Městská kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 96120-62

Technické parametry

Barva zelená
Barva rámu zelená
Velikost kola S, M, L, XL
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2020
Opotřebení nová
Modelová řada Roll
Pokročilost jezdce Rekreační
Brzdy v-brzdy / cantilever
Katalogové číslo 96120-62

Popis produktu

Říká se, že každá cesta začíná jediným krokem, ale pokud je tato cesta spojena s cvičením, může být tento první krok jistě dosti zdvořilý. Může to však změnit život a není tu lepší stroj, který by se mohl ponořit, než s Rollem. Roll Sport EQ je navržen tak, aby poskytoval hodnotu, která je chutnější než ty zelené nápoje, které jste měli, a to prostřednictvím nepřiměřené směsi komponentů Shimano, bezproblémových mechanických kotoučových brzd a rámu, který žije na průnik pohodlí a výkonu. Nemusíte se obětovat - potřebujete pouze Roll Sport EQ.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Rám kola Roll je vyroben z našeho hliníku A1 Premium s geometrií Ground Control, díky které je snadné dosáhnout na zem když zastavíte. Samozřejmostí je příprava na stojan a blatníky.

  • Pneumatiky Nimbus Sport Reflect se širokým rozměrem 650b x 2,3 “poskytují vynikající trakci, stabilitu a odpružení, což vytváří bezpečnější, spolehlivější a pohodlnější jízdu na zpevněných nebo prašných cestách.

  • Reflexní prvky pneumatiky zvyšují viditelnost motoristům za zhoršených světelných podmínek.

  • Díky sedlu „The Cup“ můžete očekávat nejvyšší úroveň pohodlí, kamkoli budete mít cestu.

Tabulka velikostí

O značce Specialized