Městské kolo Specialized Roll Elite Ltd Ii - chrome/red

Stylové kolo na projížďky městem, díky ručně leštěnému slitinovému rámu, Serape inspirovanému sedlu a všem leštěným chromovým bitům, které byste kdy chtěli, přináší Low Roller do vaší garáže styl nízkého jezdce poháněný pedálem. Více

25 999 Kč
  • Skladem. Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Městská kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 96120-42

Technické parametry

Barva stříbrná
Barva rámu stříbrná
Velikost kola S, M, L, XL
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2020
Opotřebení nová
Modelová řada Roll
Pokročilost jezdce Rekreační
Brzdy v-brzdy / cantilever
Katalogové číslo 96120-42

Popis produktu

Stylové kolo na projížďky městem, díky ručně leštěnému slitinovému rámu, Serape inspirovanému sedlu a všem leštěným chromovým bitům, které byste kdy chtěli, přináší Low Roller do vaší garáže styl nízkého jezdce poháněný pedálem. Díky svému lehkému slitinovému rámu a vidlici, devíti rychlostem „rychlého“ řazení, stabilním a širokým pneumatikám 650b a výkonným hydraulickým kotoučovým brzdám, má tento Roll vše, co potřebujete.

Hlavní přednosti:

  • Roll je vyroben z našeho hliníku A1 Premium a je vybaven polohováním Ground Control, díky kterému je snadné zastavit nohu. Tato rolka je také připravena s držákem na stojan / blatník, což usnadňuje přenášení další váhy.
  • Pneumatiky Nimbus II Sport Reflect se širokým průměrem 650b x 2,3 “poskytují vynikající trakci, stabilitu a odpružení, což vytváří bezpečnější, spolehlivější a pohodlnější jízdu po zpevněných nebo polních cestách.
  • Navíc, reflexní akcenty pneumatiky zvyšují vaši viditelnost pro motoristy za zhoršených světelných podmínek.
  • Vybaveno sedlem „The Cup“ s tělesnou geometrií, se speciálním motivem Serape, který je exkluzivní pro Low Roller, můžete očekávat nejvyšší úroveň pohodlí kdekoli, kde jezdíte. Splňuje tato očekávání „baňkováním“ vašich sitových kostí, což snižuje tlak bez pocitu nepříjemného nebo omezujícího účinku.

Tabulka velikostí

O značce Specialized