Městské kolo Cannondale Bad Boy 4 - Nearly Black w/ Charcoal Gray and Reflective - Matte (BBQ)

 • −30 %

Výborné městské kolo, postavené na rámu z lehké a tuhé hliníkové slitiny s jednonohou přední vidlicí Lefty Rigid, integrovaným LED světlem, hydraulickými kotoučovými brzdami Shimano M315 a sadou řazení Shimano Alivio s 3x9 převody. Více

16 099 Kč
Ušetříte: 6 900 Kč 22 999 Kč (sleva 30%)
 • Skladem. Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Silniční kola
Určení pánské
Značka Cannondale
Katalogové číslo C33407M10

Technické parametry

Barva rámu šedá
Velikost kola S, M, L, XL, X
Průměr kol 650b / 27,5
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Bad Boy
Pokročilost jezdce Rekreační, Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 3x9
Rám New Bad Boy OPI, SmartForm C2 Alloy, integrated reflective bumper, BSA, 1-1/8" headtube
Vidlice Lefty Rigid OPI, 1-1/8" steerer
Přední náboj Lefty 50
Zadní náboj Formula Disc QR
Výplet Stainless, 15g
Ráfky Bad Boy C2, 650b, double wall
Přední plášť Schwalbe Kojak Performance, 650x35c
Zadní plášť Schwalbe Kojak Performance, 650x35c
Kliky Prowheel 48/36/26
Střed FSA cartridge, square taper
Řazení Shimano Altus, 3x9-speed
Přesmykač Shimano Altus, 34.9 clamp
Přehazovačka Shimano Altus, 9-speed
Kazeta Sunrace, 11-32, 9-speed
Řetěz KMC Z99, 9-speed
Přední brzda Promax mechanical disc 160mm
Zadní brzda Promax mechanical disc 160mm
Řídítka Bad Boy, 6061 alloy, 31.8, 680mm x 18mm rise
Gripy Fabric Push grips
Představec Bad Boy, 6061 alloy, 31.8, 60mm
Sedlo Fabric Scoop Sport
Sedlovka Bad Boy Alloy, 31.6x350mm
Pedály Bad Boy, composite with Kraton

Popis produktu

Výborné městské kolo, postavené na rámu z lehké a tuhé hliníkové slitiny s jednonohou přední vidlicí Lefty Rigid, integrovaným LED světlem, hydraulickými kotoučovými brzdami Shimano M315 a sadou řazení Shimano Alivio s 3x9 převody.

NOVÁ MĚSTSKÁ LEGENDA

Elegantně agresivní styl, pokrokové funkce a vynikající výkon dělají z Bad Boye dokonalé městské kolo.

KLÍČOVÉ PRVKY

DOKONALÝ A ÚČELNÝ STYL

 • Krásný design ve spojení s maximálním výkonem.

BUĎTE NÁPADNÍ

 • Čistě integrované LED osvětlení ve světelném kanálku vidlice Lefty či sedlové trubce zajišťuje, že vždy budete středem pozornosti.

OPANUJTE ULICE

 • S pevnou vidlicí Lefty, tlustými plášti a živým řízením je Bad Boy stvořen k opanování městských ulic.

KOMFORTNÍ A RYCHLÝ

 • Velkoobjemové pláště na rozměru 650b jsou rychlé, mrštné a mají velkou přilnavost v zatáčkách a vynikající komfort.

Technologie:

SMARTFORMED ALLOY

 • Komplexní mix hydroformování, mechanického tvarování, zeslabování, dvojitého svařování a tepelného zpracování. SmartForming je nejvyspělejší technologie zpracování duralu na světě a přináší lehčí a pevnější rámy.

 • Díky spojení třech dekád zkušeností s tvorbou duralových konstrukcí a našeho vlastního pokročilého konstrukčního procesu s názvem Flow Modeling přináší naše technologie SmartForming precizní práci s tloušťkou trubek a jejich tvarem. Koncentruje materiál přesně tam, kde je třeba, a maximalizuje tak tuhost a pevnost, ale také odebírá každý zbytečný gram celé konstrukce. Všechno vnitřní zeslabování je tvořeno pomocí hladkých kuželovitých přechodů a eliminuje náhlé změny v tloušťce materiálu, které vedou k nadměrnému zatížení materiálu. Na rozdíl od tmelených a zabarvených svarů naší konkurence, legendární dvojité svary vytvářejí nejpevnější možné spojení. V kombinaci s našim tepelným zpracováním rámu po svařování je stvořena opravdová jednodílná stavba a vy tak máte k dispozici nejmodernější duralové rámy světa.

 • SmartForm C1 Premium:
  Naše nejpokročilejší technologie uplatněná tam, kde se počítá každý gram. Využíváme zde všechny prvky formování a tvarování jako u konstrukce C1, ale využíváme duralovou slitinu 6069 místo 6061. Vyšší pevnost v tahu je vykoupena vyšší cenou a těžší prací z touto slitinou. Ale můžeme použít méně materiálu a dosáhnout nižší hmotnosti při zachování mimořádné tuhosti a pevnosti.

 • SmartForm C1:
  Pokročilá duralová konstrukce. C1 využívá všechny techniky v našem arzenálu k odstranění přebytečného materiálu a vytvoření pokročile optimalizovaných tvarů trubek. Hydroforming, zužování, mechanické tváření, kování, propracované zeslabování a všechny svary s dvojitým přebrušováním. Vše dohromady vytváří rámy, které jsou neskutečně lehké, extrémně tuhé s dokonalým jízdním projevem, který pochází pouze od Cannondale.

 • SmartForm C2:
  Ne všechny rámy mohou být C1. Je to prostě příliš nákladné a pracné. Ale vášeň pro vysoce výkonné rámy se nese celým naším portfoliem. Rámy SmartForm C2 mají mnoho sofistikovaných technik, které naleznete na nedostižných rámech C1. Propracované zeslabování, precizně kontrolované tvary trubek a dvojité přebrušování svarů dohromady tvoří rámy, které jiní nazývají svými nejlepšími. Nízká hmotnost, vynikající tuhost a nedostižný jízdní projev Cannondale dodávají neuvěřitelný výkon a hodnotu.

 • SmartForm C3:
  V rámech C3 se potkává naše posedlost výkonem s hodnotou pro široké pole cyklistů. Rámy SmartForm C3 využívají stejnou slitinu duralu 6061 a stejné techniky jako zbytek řady SmartForm, ale jsou vytvořeny způsobem, který je tvoří méně nákladné. Méně agresivní zeslabování, méně radikální tvary trubek a hladké svary pouze v místech, které jsou životně důležité pro pevnost a krásu. I když se jedná o naše nejdostupnější rámy, stále mají konstrukci Cannondale Advanced Aluminium a jsou hezčí než cokoli jiného ve své třídě.

SYSTEM INTEGRATION

 • Náš přístup k tvorbě rámů a klíčových komponentů dohromady jako systém k dosažení vyšší míry výkonu.

 • Si přístup umožňuje inženýrům vytvářet lepší technologická řešení jako je BB30, Ai a OutFront bez nutnosti čekat na přijetí zbytkem cyklistického průmyslu.

 • Jsme na sebe pyšní, že dokážeme vytvářet ty nejlepší rámy v cyklistickém oboru. To je jistě skvělé, nicméně vy nezávodíte pouze na rámu, ale na celém kole. Takže dává smysl všechny části celého kola konstruovat dohromady.

 • Podstatou naší filozofie System Integration je to, že klíčové komponenty k

Tabulka velikostí

O značce Cannondale