Mavic Cosmic Ultimate UST + Festka Scalatore X Edition

Představujeme vám letošní novinku v segmentu prémiových zapletených kol od MAVIC. K dostání u nás počátkem roku 2022.

MAVIC COSMIC ULTIMATE UST DISC

Zapletená kola Mavic jsou lety ověřená značka profi cyklistiky. Závodní model Cosmic Ultimated UST Disc to jen potvzuje, když francouzský výrobce zmodel Cosmic vybavil do nové sezóny zcela novými technologiemi. Zapletená kola Mavic Cosmic Ultimate UST Disc disponují technologií karbonových paprsků R2R, která poskytuje extrémní tuhost, nízký aerodynamický odpor a vysokou pevnost v tahu. Náboj samotný je kompletně v karbonovém provedení a vybavený automatickým předpětím ložisek, což zaručuje sametově hladký chod. Co se týče ráfku, můžete počítat s výškou 45 mm, která je ideální jak na větrné roviny, tak do hornatého terénu. Tento fakt jen potvrzuje to, že zapletená kola Mavic Cosmic Ultimate UST váží pouhých 1225 g.

DOSTUPNOST NA PRODEJNĚ A ESHOPU OD LEDNA 2022
 

VÝROČNÍ MODEL FESTKA SCALATORE

FESTKA SCALATORE je jedním z výjimečných modelů zakázkových kol české značky se světovým renomé. Odhalená karbonová struktura je v rámci 10letého výročí doplněna o motiv římské desítky a laděna do zlaté barvy. Osazeno prémiovými komponenty od španělské firmy Darimo, sadou Shimano Dura-ace Di2, kliky (spolu s wattmetrem), od německé firmy SRM a hi-tech ložiska Ceramic Speed. Detailem jsou pak elegantní košíky Arundel a hlavové složení Chris King.

Články

30.08.2021

Cannondale Jekyll 22 Premiéra

Dostal se nám do ruky první Cannondale Jekyll a zveme vás na jeho česko-slovenskou premiéru. Osobně na BikeFestivalu v…

27.07.2020

V Radotíně nyní stavíme zakázková kola FESTKA

Postavit si kolo na míru v podobě a formátu, který FESTKA nabízí, je podle nás unikátní možnost sedět na výjimečném kole. V…