Maloja

Maloja to není pouze krásné geografické místo na mapě, Maloja je také nový životní styl. Styl, který se nechal inspirovat borovicemi lemovanou zimní krajinou, krásnou přírodou, upřímností, otevřeností a jednoduchostí. Maloja není vázaná sezonou, nezná věkové skupiny ani sportem dané hranice. Maloja může být objevena kdykoli na kterémkoli místě a její touha po nemasové turistice je zdrojem neuvěřitelných zážitků a zkušeností.


Kategorie značky Maloja v naší nabídce


Produkty značky Maloja

Dalších 40
Celkem 170 produktů

Více o značce Maloja

O značce Maloja se nedá říct nic jiného, než že je opravdu jiná. Nezaměnitelný design, různorodé pestré barvy, ale i maximální funkčnost Vás přímo uhranou. To vše dohromady můžete nalézt v různých kolekcích, které uspokojí jak výletníky a sportovce po celou letní sezonu, tak i aktivní jezdce v zimních měsících. Co více si přát?

Maloja přináší oblečení na outdoorové aktivity - kolo, běh, běžky, in-line, freeride, ale neopomněla ani pohyb v přírodě či ve městě. Prostě a jednoduše: je opravdu pro všechny. Přináší nový styl, je zcela výjimečná a přesto zachovává maximální funkčnost a kvalitu. Tahle značka Vás dostane.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop