Ledvinka Evoc Hip Pack Pro E-Ride 3 - stone

Perfektní multifunkční ledvinka Evoc Hip Pack Pro E-Ride 3 l se systémem VENTI FLAP, díky kterému lze individuálně nastavit vzdálenost ledvinky od zad a modifikovat tak odvětrávání. Nabízí prostor pro nabíječku i displej, čímž splňuje všechny požadavky čím dál více se rozvíjejícího segmentu elektrokol. Více

2 890 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Pouzdra, peněženky, ledvinky
Značka Evoc
Kategorie sportovní, cyklistické
Katalogové číslo 102509107

Technické parametry

Vhodný věk pro dospělé
Barva šedá, oranžová
Sezóna 2024
Vlastnosti boční kapsy, kapsa na pitný vak, bederní pás
Objem 3 l
Použití na kolo
Pitný vak není součástí
Vstup do batohu horní vstup
Ostatní AIRFLOW systém, 2 boční kapsy a přední kapsa na zip
Rozměry 28 x 18 x 8 cm
Hmotnost 460 g
Velikost uni

Popis produktu

Perfektní multifunkční ledvinka Evoc Hip Pack Pro E-Ride 3 l se systémem VENTI FLAP, díky kterému lze individuálně nastavit vzdálenost ledvinky od zad a modifikovat tak odvětrávání. Nabízí prostor pro nabíječku i displej, čímž splňuje všechny požadavky čím dál více se rozvíjejícího segmentu elektrokol. Dále může být doplněna o pitný systém, má optimalizovaný ventilační systém a další nezbytné prvky pro kratší jízdy. Nechybí možnost doplnit o hydratační vak.

Hlavní přednosti a specifikace:

 • Inovativní odvětrání AIRFLOW CONTACT SYSTEM
 • Samostatný prostor pro nabíječku a displej elektrokol
 • Systém ENTIFLAP pro nastavení režimu kopce a sjíždění
 • Možnost doplnění o hydratační systém (maximální objem 1.5l)
 • Objem: 3 l
 • Hmotnost: 430 g
 • Rozměry: 28 x 18 x 8 cm

Technologie:

 • AIRO FLEX: AIRO FLEX je extrémně robustní materiál, který je jak propustný, tak flexibilní. Používáme ho pro bederní pásy, aby byl zajištěn optimální přenos zátěže do boků, při současném maximálním větrání - pro maximální pohodlí při nošení.

 • AIR FLOW CONTACT SYSTEM: Systém kontaktního proudění vzduchu. Požadavek je přenášet zatížení těžiště tak, aby se staly neutrální, a současně minimalizovat styčné plochy se zadní částí. Řešíme tento rozpor pomocí zadní složky, kde jsou všechny větrací komponenty jako jsou velké větrací kanály a speciálně drážkované a perforované EVA polštářky.

 • VENTI FLAP: Systém VENTI FLAP umožňuje sklopení zadní části pro maximální ventilaci a tím i lepší komfort nošení. Během delších stoupání můžete zvýšit vzdálenost k zadní části tak, že otevřete nastavovací popruh pro zvýšení cirkulace vzduchu.Během sestupů můžete opět zmenšit vzdálenost, což zajistí, že batoh pevně sedí a je zcela neutrální vůči pohybu.

O značce Evoc

Německá inovativní značka batohů pro cyklistiku a zimní sporty. V sortimentu nabízí také varianty batohu s integrovaným chráničem páteře.