Ledvinka Evoc Hip Pack Pro 3 - multicolour

Perfektní multifunkční ledvinka Evoc Hip Pack Pro 3l se systém VENTI FLAP, dky kterému lze individuálně nastavit vzdálenost ledvinky od zad a modifikovat tak odvětrávání. Může být doplněna o pitný systém. Má optimalizovaný ventilační systéme pro hydrataci a další nezbytné prvky pro kratší jízdy Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Doplňky na cestování
Značka Evoc
Kategorie sportovní, cyklistické
Katalogové číslo 102503901

Technické parametry

Vhodný věk pro dospělé
Barva fialová
Sezóna 2023
Vlastnosti boční kapsy, kapsa na pitný vak, bederní pás
Objem 3,0 l
Použití na kolo
Pitný vak není součástí
Vstup do batohu horní vstup
Ostatní AIRFLOW systém, 2 boční kapsy a přední kapsa na zip
Rozměry 28 x 18 x 8 cm
Hmotnost 430 g
Objem rezervoáru 1.5 l
Katalogové číslo 102503901
Velikost uni

Popis produktu

Vysoce technická ledvinka s optimalizovaným ventilačním systémem pro hydrataci a dalšími nezbytnými prvky pro kratší jízdy. Díky systému VENTI FLAP lze individuálně nastavit vzdálenost ledvinky od zad a modifikovat tak odvětrávání.
Nechybí možnost doplnit o hydratační vak.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • inovativní odvětrání AIRFLOW CONTACT SYSTEM
  • systém ENTIFLAP pro nastavení režimu kopce a sjíždění
  • možnost doplnění o hydratační systém (maximální objem 1.5l)
  • objem: 3 l
  • hmotnost: 430 g
  • rozměry: 28 x 18 x 8 cm

Technologie:

  • AIRO FLEX: AIRO FLEX je extrémně robustní materiál, který je jak propustný, tak flexibilní. Používáme ho pro bederní pásy, aby byl zajištěn optimální přenos zátěže do boků, při současném maximálním větrání - pro maximální pohodlí při nošení.

  • AIR FLOW CONTACT SYSTEM: Systém kontaktního proudění vzduchu. Požadavek je přenášet zatížení těžiště tak, aby se staly neutrální, a současně minimalizovat styčné plochy se zadní částí. Řešíme tento rozpor pomocí zadní složky, kde jsou všechny větrací komponenty jako jsou velké větrací kanály a speciálně drážkované a perforované EVA polštářky.

  • VENTI FLAP: Systém VENTI FLAP umožňuje sklopení zadní části pro maximální ventilaci a tím i lepší komfort nošení. Během delších stoupání můžete zvýšit vzdálenost k zadní části tak, že otevřete nastavovací popruh pro zvýšení cirkulace vzduchu.Během sestupů můžete opět zmenšit vzdálenost, což zajistí, že batoh pevně sedí a je zcela neutrální vůči pohybu.

O značce Evoc