Ledvinka / Brašna na řidítka Restrap Utility Hip Pack - Black

Restrap představuje ledvinku/brašnu na řidítka Utility Hip Pack, která je ideální na městské i bikepacking dobrodružství. Bederní popruhy se důmyslně skládají do zádového panelu a je doplněn o snadný magnetický uzávěr Fidlock. Poskytují 6 litrů objem. Montáž brašny pomocí jednoduchého mechanismu je velice rychlá. Více

2 790 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Brašny na řídítka (nad 4l)
Značka Restrap
Katalogové číslo HBB_STD_BLK

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2023
Vlastnosti reflexní, přední
Objem 6 l
Provedení horní vstup
Použití na cyklistiku
Materiál TPU
Montáž na řídítka
Upevnění popruhy
Ostatní ledvinku nebo brašna na řidítka, důmyslně skládací popruh, magnetické přezky Fidlock, reflexní detaily
Rozměry 24 x 18 x 12 cm
Hmotnost 360 g
Velikost batohu uni
Velikost uni
Objem brašny 6 l

Popis produktu

Restrap představuje ledvinku/brašnu na řidítka Utility Hip Pack, pečlivě navržený kus výstroje, který kombinuje nosnost na těle a funkčnost na kole.
Díky ergonomickému střihu, který se přizpůsobí široké škále tělesných typů, zajišťuje Utility Hip Pack pohodlné a bezpečné nošení během dlouhých vyjížděk. Jeho nastavitelný retenční systém umožňuje individuální přizpůsobení. Těsně přiléhá dolní části zad, minimalizuje pohyb a maximalizuje komfort při nošení. Bederní popruhy se důmyslně skládají do zádového panel, čímž se plynule mění v praktickou brašnu na řidítka s rychlým systémem uchycení popruhů.
Brašna Utility Hip Pack se může pochlubit rolovacím uzávěrem s plně vodotěsnou páskou utěsněnou vnitřní částí a nepromokavou přihrádkou, která chrání vaše věci před nejnáročnějšími povětrnostními podmínkami. Navíc je doplněn o snadný magnetický uzávěr Fidlock, který zajišťuje rychlý a bezproblémový přístup při zachování bezpečného uzavření.
Součástí jsou také reflexní detaily pro zvýšení viditelnosti za zhoršených světelných podmínek a elastická síťovina boční kapsy, které nabízejí rychlý a snadný přístup k menším nezbytnostem. Ať už potřebujete sáhnout po energetické tyčinky nebo uložit láhev s vodou, tyto kapsy poskytují snadnou organizaci a přístupnost.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • ledvinku nebo brašna na řidítka
  • důmyslně skládací popruh
  • magnetické přezky Fidlock
  • reflexní detaily

Technické parametry:

  • materiál: TPU
  • objem: 6 litrů
  • hmotnost: 360 g
  • rozměry: 24 x 18 x 12 cm

O značce Restrap

Restrap je rodinná firma z anglického Leedsu, která se specializuje na ruční výrobu doplňků pro cyklistiku a outdoorové sporty, založená v roce 2010. Hlavní složkou jejího portfolia tvoří cyklistické brašny a batohy.