Festivalová půjčovna kol Specialized

 v rámci 54. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary
28. 6. - 6. 7. 2019


Vítáme Vás ve festivalové půjčovně kol Specialized na 54. Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary.

Festivalová půjčovna kol Specialized je zde pro návštěvníky filmového festivalu, kteří se potřebují rychle, jednoduše a ekologicky dopravit mezi filmovými sály.

Kola Specialized jsou oficiálním jízdním kolem celého filmového festivalu a budou pro vás k dispozici na těchto místech:

 • u hotelu Pupp 
 • u hotelu Thermal
 • u městského divadla
 • u stanového městečka Rolava

Na těchto stanovištích si můžete jízdní kola půjčit, vrátit ho poté můžete na jakémkoliv jiném stanovišti. Ke každému kolu dostanete k zapůjčení také cyklistickou helmu a zámek na kolo. 

Kola Specialized si mohou půjčit všichni držitelé Festival Passů a akreditovaní hosté po předložení Festival Passu nebo akreditační karty a platného dokladu totožnosti. Jízdní kola je možné si půjčit až na 4 hodiny. První hodina půjčení je zdarma, každá další započatá hodina půjčení je zpoplatněna částkou 100 Kč.

Služba je k dispozici denně od 8 do 23 hodin, poslední den festivalu od 8 do 20 hodin.

Líbí se Vám naše festivalové kolo? Odkupte si ho za výhodnou cenu klidně hned na místě, nebo po skončení festivalu v našem bazaru.  
 

Kontakty během festivalu:
+420 775 89 24 37 (obecný telefon + servis)
+420 775 892 420 (Thermal) 
+420 775 892 433 (Pupp)
+420 770 146 795 (Divadelní náměstí)
+420 775 892 432 (Stanové městečko)

Starat se o Vás bude celou dobu team Ski a Bike Centra Radotín. Těšíme se na Vás a nebojte se nás na cokoliv zeptat.

Pokud se s námi chcete podělit o svůj festivalový cyklistický zážitek, používejte k tomu hashtag #SBCRvary. Nejlepší fotografie a příspěvky odměníme dárkem.

Mapa míst půjčoven kol

Kdo jsme?Ski a Bike Centrum Radotín je tradiční rodinná firma založená roku 1988, která si klade za cíl pomáhat všem zákazníkům s výběrem co nejlepší výbavy pro cyklistiku a lyžování a doručit jim jiný a nezapomenutelný zážitek v průběhu nákupu. Firemní filozofie je postavena na osobním kontaktu, individuálním přístupu a odborném poradenství se zaměřením na konkrétní potřeby každého zákazníka. V nabídce je více než 200 nejlepších značek na trhu a každoročně je nabídka doplněna o novinky a poslední trendy.
S vhodným výběrem sportovních potřeb zákazníkům pomáhá vyškolený tým, pro který je cyklistika a lyžování vášní. Mnoho z nás na kolech nebo lyžích závodila, nebo stále závodí. Velká část našeho týmu pracuje v oboru už mnoho let a za dobu své kariéry získala zkušenosti, které u prodejců v běžném sportovním obchodě nenajdete.Americká značka Specialized byla založena v roce 1974 a stala se jedním z největších průkopníků horské cyklistiky. Kromě kol nabízí také špičkové cyklistické helmy, tretry, sedla a další doplňky. Její vybavení dnes používá řada špičkových závodníků, například Jaroslav Kulhavý, mistr světa a olympijský vítěz na horských kolech, nebo jezdci silničních týmů Saxo Bank a Astana.
Při výrobě kol Specialized jsou používány nejmodernější technologie, jako je zpracování karbonu FACT, a uplatňují se originální technická řešení, například integrované odpružení TSI nebo tlumič Brain. Značka úzce spolupracuje se sportovními lékaři a její kola i doplňky jsou dokonale přizpůsobeny anatomii jezdců.Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve střední a východní Evropě. Jako jeden z nejstarších je zařazen do kategorie A (tj. nespecializovaný festival se soutěží celovečerních hraných filmů) například spolu s festivaly v Cannes, Berlíně, Benátkách, San Sebastianu, Moskvě, Montrealu, Šanghaji nebo Tokiu. Mezi filmaři, buyery, distributory, sales agenty a novináři je považován za nejdůležitější událost ve střední a východní Evropě vůbec.
Festival představí každoročně na 200 filmů z celého světa a pravidelně se na něm objevují slavní a významní filmoví tvůrci. MFF Karlovy Vary je určen laické i odborné veřejnosti a nabízí svým návštěvníkům pečlivě koncipovaný program, kvalitní zázemí a široký servis služeb.

 • Kola v půjčovně

  • jsou pro vás připravena kompletně vybavená kola Specialized

  • kola je možné po ukončení festivalu odkoupit

  Prohlédnout kola
 • Fotogalerie

  • prohlédněte si fotografie z festivalové půjčovny v minulých letech

  • nasajte atmosféru festivalu

  Fotogalerie

Den ve festivalové půjčovně kol Specialized na KVIFF