Vítáme vás na 56. ročníku MFF Karlovy Vary

Letos jsme opět partnerem a provozovatelem oficiální festivalové půjčovny KVIFF a přejeme vám, ať se na kole stihnete dopravit na všechny filmy a události, které si během festivalu naplánujete.

Festivalová půjčovna kol Specialized

V RÁMCI 56. MEZINÁRODNÍHO FILMOVÉHO FESTIVALU KARLOVY VARY
1.-9. 7. 2022

Vítáme Vás ve festivalové půjčovně kol Specialized pro 56. ročník Mezinárodního Filmového Festivalu v Karlových Varech. Festivalová půjčovna kol Specialized je zde pro návštěvníky filmového festivalu, kteří se potřebují rychle, jednoduše a ekologicky dopravit mezi filmovými sály.

STANOVIŠTĚ PŮJČOVNY NA KVIFF

hotel Pupp 
hotel Thermal
stanové městečko Rolava

Na těchto stanovištích si můžete jízdní kolo půjčit a vrátit ho na jakémkoliv jiném stanovišti, která jsou vypsaná výše. Ke každému kolu dostanete k zapůjčení také cyklistickou helmu a zámek na kolo. 

PŮJČENÍ KOLA JE NA 1 HODINU ZDARMA! 

Kola Specialized si mohou půjčit všichni držitelé Festival passů a akreditovaní hosté po předložení Festival passu, nebo akreditační karty a platného dokladu totožnosti. Jízdní kola je možné si půjčit až na 4 hodiny. První hodina půjčení je zdarma a další započatá hodina půjčení je zpoplatněna částkou 100 Kč.

PROVOZNÍ DOBA PŮJČOVNY

KAŽDÝ DEN 8.00 - 23.00
POSLEDNÍ DEN 8.00 - 20.00

KONTAKTY NA PŮJČOVNU

+420 775 892 437 (obecný telefon + servis)
+420 775 892 420 (Thermal) 
+420 775 892 433 (Pupp)
+420 775 892 432 (Stanové městečko)

Městská elektrokola Specialized Turbo Vado

Ideální kolo pro městský commuting a navíc je to elektro, takže se dostat včas na představení nebude žádný problém. Tyto kola Specialized Turbo Vado pro vás máme na festivalu připraveny v pánské i dámské variantě.

 

Děkujeme našemu partnerovi Specialized, že společně pomáháme milovníkům filmu užít si toho na MFF Karlovy Vary co nejvíce. Přejeme vám bezpečné projížďky a skvělé zážitky u filmového plátna!

Den ve festivalové půjčovně kol Specialized na KVIFF

Kdo jsme?

Ski a Bike Centrum Radotín je tradiční rodinná firma založená roku 1988, která si klade za cíl pomáhat všem zákazníkům s výběrem co nejlepší výbavy pro cyklistiku a lyžování a doručit jim jiný a nezapomenutelný zážitek v průběhu nákupu. Firemní filozofie je postavena na osobním kontaktu, individuálním přístupu a odborném poradenství se zaměřením na konkrétní potřeby každého zákazníka. V nabídce je více než 200 nejlepších značek na trhu a každoročně je nabídka doplněna o novinky a poslední trendy. S vhodným výběrem sportovních potřeb zákazníkům pomáhá vyškolený tým, pro který je cyklistika a lyžování vášní. Mnoho z nás na kolech nebo lyžích závodila, nebo stále závodí. Velká část našeho týmu pracuje v oboru už mnoho let a za dobu své kariéry získala zkušenosti, které u prodejců v běžném sportovním obchodě nenajdete.

Americká značka Specialized byla založena v roce 1974 a stala se jedním z největších průkopníků horské cyklistiky. Kromě kol nabízí také špičkové cyklistické helmy, tretry, sedla a další doplňky. Její vybavení dnes používá řada špičkových závodníků, například Jaroslav Kulhavý, mistr světa a olympijský vítěz na horských kolech, nebo jezdci silničních týmů Saxo Bank a Astana. Při výrobě kol Specialized jsou používány nejmodernější technologie, jako je zpracování karbonu FACT, a uplatňují se originální technická řešení, například integrované odpružení TSI nebo tlumič Brain. Značka úzce spolupracuje se sportovními lékaři a její kola i doplňky jsou dokonale přizpůsobeny anatomii jezdců.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve střední a východní Evropě. Jako jeden z nejstarších je zařazen do kategorie A (tj. nespecializovaný festival se soutěží celovečerních hraných filmů) například spolu s festivaly v Cannes, Berlíně, Benátkách, San Sebastianu, Moskvě, Montrealu, Šanghaji nebo Tokiu. Mezi filmaři, buyery, distributory, sales agenty a novináři je považován za nejdůležitější událost ve střední a východní Evropě vůbec. Festival představí každoročně na 200 filmů z celého světa a pravidelně se na něm objevují slavní a významní filmoví tvůrci. MFF Karlovy Vary je určen laické i odborné veřejnosti a nabízí svým návštěvníkům pečlivě koncipovaný program, kvalitní zázemí a široký servis služeb.