Vítáme vás na 58. ročníku MFF Karlovy Vary

Již tradičně, i letos jsme partnerem a provozovatelem oficiální festivalové půjčovny elektrokol Specialized na 58. ročníku KVIFF!

Festivalová půjčovna kol Specialized

V RÁMCI 58. MEZINÁRODNÍHO FILMOVÉHO FESTIVALU KARLOVY VARY
28. 6. - 6. 7. 2024

Vítáme vás ve festivalové půjčovně kol Specialized pro 58. ročník Mezinárodního Filmového Festivalu v Karlových Varech. Festivalová půjčovna kol Specialized je zde pro návštěvníky filmového festivalu, kteří se potřebují rychle, jednoduše a ekologicky dopravit mezi filmovými sály.

-----------

ČTYŘI STANOVIŠTĚ PŮJČOVNY NA KVIFF

1. HOTEL PUPP 
2. HOTEL THERMAL
3. STANOVÉ MĚSTEČKO ROLAVA
4. DIVADELNÍ NÁMĚSTÍ

Na těchto čtyřech stanovištích si můžete jízdní kolo půjčit nebo vrátit. Ke každému kolu dostanete k zapůjčení také cyklistickou helmu a zámek na kolo. 

PŮJČENÍ KOLA NA 1 HODINU ZDARMA! 

Kola Specialized si mohou půjčit všichni držitelé Festival passů a akreditovaní hosté. Pro půjčení je potřeba předložit Festival pass nebo akreditační kartu a platný dokladu totožnosti. Jízdní kola je možné si půjčit až na 4 hodiny. První hodina půjčení je zdarma a každá další započatá hodina půjčení je zpoplatněna částkou 100 Kč.

PROVOZNÍ DOBA PŮJČOVNY

KAŽDÝ DEN 8.00 - 23.00
POSLEDNÍ DEN 8.00 - 20.00

KONTAKT NA PŮJČOVNU

+420 775 892 437 (obecný telefon + servis)

-----------

Městská elektrokola Specialized Turbo Vado SL

Ideální elektrokolo pro městský commuting! Dostat se včas na představení už nebude problém.

SOUTĚŽTE S NÁMI BĚHEM 58. KVIFF

Děkujeme našemu partnerovi Specialized, že společně pomáháme milovníkům filmu užít si toho na MFF Karlovy Vary co nejvíce. Přejeme vám bezpečné projížďky a skvělé zážitky u filmového plátna!

-----------


-----------

KDO JSME?

Ski a Bike Centrum Radotín je tradiční rodinná firma založená roku 1988, která si klade za cíl pomáhat všem zákazníkům s výběrem co nejlepší výbavy pro cyklistiku a lyžování a doručit jim jiný a nezapomenutelný zážitek v průběhu nákupu. Firemní filozofie je postavena na osobním kontaktu, individuálním přístupu a odborném poradenství se zaměřením na konkrétní potřeby každého zákazníka. V nabídce je více než 200 nejlepších značek na trhu a každoročně je nabídka doplněna o novinky a poslední trendy. S vhodným výběrem sportovních potřeb zákazníkům pomáhá vyškolený tým, pro který je cyklistika a lyžování vášní. Mnoho z nás na kolech nebo lyžích závodila, nebo stále závodí. Velká část našeho týmu pracuje v oboru už mnoho let a za dobu své kariéry získala zkušenosti, které u prodejců v běžném sportovním obchodě nenajdete.

Americká značka Specialized byla založena v roce 1974 a stala se jedním z největších průkopníků horské cyklistiky. Kromě kol nabízí také špičkové cyklistické helmy, tretry, sedla a další doplňky. Její vybavení dnes používá řada špičkových závodníků, například Jaroslav Kulhavý, mistr světa a olympijský vítěz na horských kolech, nebo jezdci silničních týmů Saxo Bank a Astana. Při výrobě kol Specialized jsou používány nejmodernější technologie, jako je zpracování karbonu FACT, a uplatňují se originální technická řešení, například integrované odpružení TSI nebo tlumič Brain. Značka úzce spolupracuje se sportovními lékaři a její kola i doplňky jsou dokonale přizpůsobeny anatomii jezdců.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve střední a východní Evropě. Jako jeden z nejstarších je zařazen do kategorie A (tj. nespecializovaný festival se soutěží celovečerních hraných filmů) například spolu s festivaly v Cannes, Berlíně, Benátkách, San Sebastianu, Moskvě, Montrealu, Šanghaji nebo Tokiu. Mezi filmaři, buyery, distributory, sales agenty a novináři je považován za nejdůležitější událost ve střední a východní Evropě vůbec. Festival představí každoročně na 200 filmů z celého světa a pravidelně se na něm objevují slavní a významní filmoví tvůrci. MFF Karlovy Vary je určen laické i odborné veřejnosti a nabízí svým návštěvníkům pečlivě koncipovaný program, kvalitní zázemí a široký servis služeb.