SBCR KOPEČKY 2022

Letní sezóna je v plném proudu a my tu pro vás máme další cyklistickou výzvu. Vybrali jsme deset ikonických kopečků v našem okolí, na které máte za úkol vyjet. Je jedno, jestli to zvládnete během jedné vyjížďky, nebo bude na kopečky vyjíždět postupně. Stačí to stihnout do 31.10.2022.

#SBCRKOPECKY2022

Vrchaři jsou sorta sami pro sebe. V moment, kdy se úhel sklonu stupňuje do dvou cifer, oni nastupují a táhnou všechny. Tahle výzva ale není jen pro šlachovité chrty, co se zvednou ze sedla a jsou pryč. Kolem Radotína máme pár skvělých stoupáků - Řevničák, Zvole nebo třeba kopec z Černošic na Roblín.

Challenge: SBCR KOPEČKY 2022
Deadline: 31.10.2022

- - - - - - - - - -

1 - PŘIDEJ SE DO SBCR KLUBU V APLIKACI STRAVA

2 - VYZVEDNI SI U NÁS V RADOTÍNĚ BREVET KARTIČKU NEBO SI JI VYTISKNI SÁM DOMA

3 - POKOŘ POSTUPNĚ NEBO NAJEDNOU VŠECH 10 KOPCŮ

4 - STAV SE V SBCR / MUSA PRO RAZÍTKO ZA KAŽDÝ PROJETÝ KOPEČEK

5 - SDÍLEJ A OSLAVUJ S PŘÁTELI #SBCRKOPECKY

6 - DO 31.10.2022 SE U NÁS PŘIHLAŠ O SVOJE CENY

Trasy pro inspiraci 

Kopečky můžete projet v libovolném pořadí. Je jedno, zda se vám to povede v jedné vyjížďce, nebo na kopečky vyšplháte postupně. Pro inspiraci jsme navrhli celkem 5 tras po Českém krasu, které protínají klíčové segmenty letošních 10 kopců. Kdo by měl chuť si dát všechny kopečky za jeden den, i pro takové tu máme 200kilometrovou megatrasu!

ZAJEĎ A UKAŽ SVOJE TRASY!

Letošních 10 kopců se nechá pokořit z mnoha směrů. Prohlédněte katalog všech kopců naší sezóny 2021 a postavte si svojí trasu. Rádi se o ní dozvíme! Nasdílejte nám ji přeba na Facebook nebo Strava!

ROBLÍN
OŘECH
ŘEVNIČÁK // PŘEDSTAVENÍ KOPCE NA WEBU
DOBŘICHOVICE - KARLICKÉ ÚDOLÍ
HLÁSNÁ TŘEBÁŇ - MOŘINA
SRBSKO - BUBOVICE
VŠENORY - ČERNOLICE
VRANÉ NAD VLTAVOU - ZVOLE
ZAHOŘANY
DAVLE - SLOUP

 

Skvělý Merch v podobě brevet karty a výšivky

Na sezónní brevet kartu si zaznamenávejte k příslušnému kopci, kdy jste ho zajeli. Po zajetí všech deseti kopců je tématická nášivka z kolekce SBCRide Vaše. Sleva na oblečení je skvělá věc, ale svým dětem, kámošům, přítelkyním, nebo manželkám se s nimi nepochlubíte. Vzpomínky, fotky a odznaky jsou ale věci, kterými ano. Proto opět všem, kteří výzvu pokoří, pošleme novou SBCRide nášivku v edici KOPEČKY 2022!

"Brevet kartu si vyzvedněte v MUSA restauraciSBCR prodejně, nebo ji vytiskněte rovnou doma"

>> STÁHNOUT BREVET KARTIČKU PRO DOMÁCÍ TISK <<

"Jakmile zdoláte všechny kopce, limitovaná nášivka SBCR Kopečky jde vaše! Po skončení celé akce chystáme rozloučení a rozesílku s dalšími překvapeními."

 

KŘÍŽEM KRÁŽEM KOPEČKAMA, ČESKÝM KRASEM

Tuhle výzvu můžete urvat během pár víkendů na nejtěžších stezkách Českého krasu, nebo pomalu sbírat metry na vlnících se rovinách a údolích skrze Střední Čechy. A pokud hledáte pár zajímavých tras, tady vám přinášíme tipy. Postupně doplňujeme #SBCRoutes Atlas s katalogem road a mtb tras nedaleko naší základny.


Přidej se k SBCRide na STRAVA a zajeď během léta KOPEČKY 2022!