SBCR KOPEČKY 2023

Letní sezóna je v plném proudu a my tu pro vás máme další cyklistickou výzvu. Vybrali jsme deset ikonických kopečků v našem okolí, na které máte za úkol vyjet. Je jedno, jestli to zvládnete během jedné vyjížďky, nebo bude na kopečky vyjíždět postupně. Stačí to stihnout do 31.10.2023. Nášivku budeme zasílat na Vámi uvedenou adresu v kontaktním formuláři po skončení celé výzvy. 

#SBCRKOPECKY2023

Vrchaři jsou sorta sami pro sebe. V moment, kdy se úhel sklonu stupňuje do dvou cifer, oni nastupují a táhnou všechny. Tahle výzva ale není jen pro šlachovité chrty, co se zvednou ze sedla a jsou pryč. Kolem Radotína máme pár skvělých stoupáků - Řevničák, Zvole nebo třeba kopec z Černošic na Roblín.

Challenge: SBCR KOPEČKY 2023
Deadline: 31.10.2023

- - - - - - - - - -

1 - PŘIDEJ SE DO SBCR KLUBU V APLIKACI STRAVA

2 - VYZVEDNI SI U NÁS V RADOTÍNĚ BREVET KARTIČKU

3 - POKOŘ POSTUPNĚ NEBO NAJEDNOU VŠECH 10 KOPCŮ

4 - STAV SE V SBCR / VELO PRO RAZÍTKO ZA KAŽDÝ PROJETÝ KOPEČEK

5 - SDÍLEJ A OSLAVUJ S PŘÁTELI #SBCRKOPECKY

6 - DO 31.10.2023 SE U NÁS PŘIHLAŠ O SVOJE CENY

Trasy pro inspiraci 

Kopečky můžete projet v libovolném pořadí. Je jedno, zda se vám to povede v jedné vyjížďce, nebo na kopečky vyšplháte postupně. Pro inspiraci jsme navrhli celkem 5 tras po Českém krasu, které protínají klíčové segmenty letošních 10 kopců. Kdo by měl chuť si dát všechny kopečky za jeden den, i pro takové tu máme 200kilometrovou megatrasu!

ZAJEĎ A UKAŽ SVOJE TRASY!

Letošních 10 kopců se nechá pokořit z mnoha směrů. Prohlédněte katalog všech kopců naší sezóny 2023 a postavte si svojí trasu. Rádi se o ní dozvíme! Nasdílejte nám ji přeba na Facebook nebo Strava!

ROBLÍN
OŘECH
ŘEVNIČÁK // PŘEDSTAVENÍ KOPCE NA WEBU
DOBŘICHOVICE - KARLICKÉ ÚDOLÍ
HLÁSNÁ TŘEBÁŇ - MOŘINA
SRBSKO - BUBOVICE
HOSTIM - SRBSKO
VRANÉ NAD VLTAVOU - ZVOLE
ZAHOŘANY
ŽAMPACH

 

Skvělý Merch v podobě brevet karty a výšivky

Na sezónní brevet kartu si zaznamenávejte k příslušnému kopci, kdy jste ho zajeli. Po zajetí všech deseti kopců je tématická nášivka z kolekce SBCRide Vaše. Sleva na oblečení je skvělá věc, ale svým dětem, kámošům, přítelkyním, nebo manželkám se s nimi nepochlubíte. Vzpomínky, fotky a odznaky jsou ale věci, kterými ano. Proto opět všem, kteří výzvu pokoří, pošleme novou SBCRide nášivku v edici KOPEČKY 2023!

"Brevet kartu si vyzvedněte ve VELO restauraci, SBCR prodejně"

 

"Jakmile zdoláte všechny kopce, limitovaná nášivka SBCR Kopečky jde vaše!

 

KŘÍŽEM KRÁŽEM KOPEČKAMA, ČESKÝM KRASEM

Tuhle výzvu můžete urvat během pár víkendů na nejtěžších stezkách Českého krasu, nebo pomalu sbírat metry na vlnících se rovinách a údolích skrze Střední Čechy. A pokud hledáte pár zajímavých tras, tady vám přinášíme tipy. Postupně doplňujeme #SBCRoutes Atlas s katalogem road a mtb tras nedaleko naší základny.


Přidej se k SBCRide na STRAVA a zajeď během léta KOPEČKY 2023!