Kola od nás -  Horské kolo Trek Supercaliber SL 9.7 AXS Gen 2

Celoodpružené horské kolo Trek Supercaliber SL 9.7 AXS v barvě Plasma grey pearl je určeno pro XC závodění a splnění cílů i těch nejnáročnějších jezdců.

Díky moderní geometrii celoopdruženého rámu z karbonu, prosvištíte singletracky nebo technicky náročné XC tratě jako nic. Strategickým rozložením karbonových vláken, vyvažuje rám tuhost s pružností pro výkon tam, kde je toho zapotřebí.

Zadní odpružení IsoStrut s 80 mm zdvihu, je dostatečně poddajné, aby vyhladilo a tím zrychlilo průjezd náročným terénem a zároveň poskytuje dostatečně pevnou a efektivní oporu šlapání při intenzivních nástupech, nebo jízdě do kopce.

Systém zadního odpružení využívá pružných sedlových vzpěr bez čepů, což umožňuje zachovat nízkou hmotnost, čistotu provedení a zároveň tlumit vibrace od nerovností.

Ten správný převod pro optimální kadenci, vždy snadno nastavíte díky přesnému bezdrátovému elektronickému řazení SRAM GX AXS Transmission (T-Type), které navíc přichází se zcela novým systémem uchycení přehazovačky přímo v rámu. Kromě zvýšené odolnosti tohoto uchycení, odpadá navždy problém s ohnutými nebo zlomenými patkami a čekání na díl pro konkrétní model kola.

Teleskopická sedlovka vám po zasunutí poskytne více prostoru k práci s těžištěm nad kolem a usnadní průjezd strmých a technických pasáží.

Články

21.03.2023

Kola od nás - Celoodpružené kolo Trek Slash 9.9 XX1 Project One

V seriálu kola od nás jsme pro vás nafotili skutečnou designovou lahůdku. Celoodpružené kolo Trek Slash 9.9 XX1 Project One.…

01.05.2021

Kola od nás - Trek e-Caliber 9.8 GX

Horské elektrokolo Trek e-Caliber tak trochu vtrhl do úplně nového segmentu elektrokol. Na elektrokola vycházejících z…

21.03.2023

Kola od nás - Gravel bike Trek Checkpoint SLR 7 - matte deep smoke/gloss olive grey

Trek Checkpoint SLR 7 je karbonové gravelové kolo, které si hravě poradí s těmi největšími gravelovými závody. Lehký rám z…