Kniha Žlutý trikot – oficiální encyklopedie a historie - Philippe Bouvet, Frédérique Galametz

  • Novinka

Úplný průvodce 100 lety slavného dresu. Tato kniha nesmí chybět žádnému fanouškovi Tour de France. Je oslavou století nejznámějšího cyklistického ocenění - legendárního žlutého trikotu, který vymyslel sám Henri Desgrange. Více

26.04 EUR
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 3.00 EUR. Při objednávce nad 160.00 EUR doprava zdarma.

Základné informácie

Kategorie Knihy pro cyklisty
Značka Svojtka
Katalógové číslo SKIBIKNIHA-429

Technické parametre

Jazyk Česky
Rok vydání 2022
Počet stran 256
Sezóna 2022
Rozměry 29.3 x 23.3 cm
Katalogové číslo SKIBIKNIHA-429

Popis produktu

Kniha přináší ohromující záběry fotografů současnosti i minulosti a podává ojedinělý souhrn informací o trikotu a jeho nositelích.
Autoři oživují 100letou historii žlutého trikotu a podávají příběhy o neskutečných sportovních výkonech. Je to pravá cyklistická síň slávy.
Závěrečné statistiky jsou doplněné o aktuální výsledky ročníku 2019 Tour de France. Potkejte se s Indurainem, Anquetilem, Hinaultem, Merckxem, Froomem a Saganem. Dejte si týmovou časovku, zdolejte obávané vrcholy, šetřte síly k finálovému spurtu! Zjistěte, kdo byli odvážní jezdci, kteří před sto lety mohli na Tour obléknout žlutou poprvé. Milovníci sportu, cyklistiky obzvlášť, si v této knize přijdou na své.
Informace o knize:

  • Rozměry: 29.3 x 23.3 cm
  • Počet stran: 256
  • O značke Svojtka

    Svojtka nakladatelství vzniklo v roce 1990. Nabízí co nejširší spektrum non-fiction literatury (encyklopedie, atlasy, militaria, knihy o cestování, zvířatech, rostlinách, umění, hudbě, kuchařky, hry).