Kloubní doplněk PILLAR Motion Armour tablety

MOTION ARMOR je první na trhu uvedená kombinace přírodních patentovaných složek NEM®, 5-LOXIN® spolu s kurkuminem cíleně vyvinutá pro udržení zdraví kloubních chrupavek, podporu pohyblivosti/pružnosti kloubů a zároveň zmírnění zánětů kloubů, bolesti a ztuhlosti. Více

1 210 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 65 Kč. Při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Sportovní výživa
Značka Pillar
Katalogové číslo MAJL60

Technické parametry

Sezóna 2024
Velikost uni

Popis produktu

MOTION ARMOR je první na trhu uvedená kombinace přírodních patentovaných složek NEM®, 5-LOXIN® spolu s kurkuminem cíleně vyvinutá pro udržení zdraví kloubních chrupavek, podporu pohyblivosti/pružnosti kloubů a zároveň zmírnění zánětů kloubů, bolesti a ztuhlosti.

NEM® je patentovaná složka membrány z vaječných skořápek od Stratum Nutrition. NEM® je celosvětově nejvíce klinicky testovaný produkt membrány z vaječných skořápek s klinickými studiemi, prokazující pozitivní výsledky na podporu kloubů proti bolesti, ztuhlosti a neohebnosti.

5-LOXIN® je patentovaný, klinicky studovaný extrakt z boswellie s klinickými zkouškami prokazujícími pozitivní přínos speciálně pro rozpad chrupavky. Každá šarže sklizně 5-LOXIN® je vysledovatelná ke konkrétní oblasti a skupině stromů. 5-LOXIN® je přísně testován a musí splňovat předem definované specifikace v různých fázích výroby produktu.

Klíčové vlastnosti:

  • Patentované složky NEM® 5-LOXIN®
  • Vytvořeno z přírodních surovin
  • Udržuje zdravou kloubní chrupavku
  • Zmírňuje mírné záněty kloubů
  • Zmírňuje mírnou bolest a ztuhlost kloubů
  • Udržuje pohyblivost/flexibilitu kloubů
  • 60 potahovaných tablet (30 porcí)

Složení:

Každá dávka (2 tablety) obsahuje:

NEM® (membrána z vaječné skořápky) 500 mg
5-Loxin® (extrakt Boswellia serrata) 100 mg
Curcuma longa L. (extrat z kurkumy) 100 mg

O značce Pillar

PILLAR Performance je první komplexně certifikovaná řada sportovní mikrovýživy na světě s bezkonkurenčním závazkem k čistému sportu a ochraně sportovců. Zakladatelem je bývalý hráč rugby Damien Fitzpatrick. Trápila ho totiž chronická zranění kolen a po dlouhé a neúspěšné léčbě se vrhl na doplňkovou medicínu. Objevil mikrovýživu pro vrcholové sportovní výkony. Spojil se s Pipou Taylor - přední světovou triatlonistkou a vznikl PILLAR.