Ohlédnutí za Isadore Pop-Up Grand opening weekend

To byl víkend!
Dva dny plné cyklistiky, běhu, dobré nálady, skvělého počasí, posezení s přáteli a výborného jídla a pití. Nezbývá, než vám všem obrovsky poděkovat za účast.
Díky, díky a znovu díky!

Pojďme si společně v článku projít, jak celý víkend probíhal.

SOBOTA - ROAD / GRAVEL / PMS
čtyři vyjížďky - dvakrát silniční / jednou gravel / jednou women's only

Road - Tempo / Pohoda

Ve dvou rychlostních skupinách jsme vyrazili na krásnou silniční trasu v okolí Radotína a společně jsme zvládli téměř 100 km s převýšením 1 200 m.

Za skvělý fotoreport z vyjížďky děkujeme Michal Yankovoy. Veškeré fotky jsou volně dostupné a ke stažení níže ve fotogalerii.
 

FOTOGALERIE

Gravel - Brdy

Premiérová gravel vyjížďka v úžasných Brdech za účasti letošního vítěze prestižního závodu The Traka 200 Km - Petra Vakoče. 
Společně jsme se vydali na 80 km dlouhou trasu brdského štěrku s převýšením 1 100 m. 

Za skvělý fotoreport z vyjížďky děkujeme Prokop Steiner. Veškeré fotky jsou volně dostupné a ke stažení níže ve fotogalerii.

FOTOGALERIE

PMS - Women's only

Na silniční vyjížďku také vyrazily čiště holky z pražského klubu - PMS a společně ujely přes 80 km s převýšením přes 1 000 m. 

Za skvělý fotoreport z vyjížďky děkujeme Michal Yankovoy. Veškeré fotky jsou volně dostupné a ke stažení níže ve fotogalerii.

FOTOGALERIE

AFTER RIDE RELAX
oheň / buřty / kafe / pivo / DJ

-----------

NEDĚLE - TRAIL RUN
w/ No Miles No Smiles

Trail run - 22 / 12 km

Ve spolupráci s klubem No Miles No Smiles jsme si střihli první trail run v okolí Radotína. Na premiérový běh dorazilo více jak třicet běžců. 
Před samotným během a i po běhu se o nás postarl Vašek z Body Solution Clinic a ukázal nám, jak se efektivně protáhnout.

Za skvělý fotoreport z běhu děkujeme Petr Pokorný. Veškeré fotky jsou volně dostupné a ke stažení níže ve fotogalerii.

FOTOGALERIE

-----------

HILL CLIMB RACE
w/ Alba Optics

Závod na Radotínberg

V rámci našeho Isadore Prague Pop-up jsme pro vás připravili časovku na strach nahánějícím kopci v srdci Radotína > Radotínberg!
Převýšení 100 m na necelém kilometru. Navíc nejen kostky dělají z tohoto kopce doslova peklo. Nejprudší stoupání totiž dosahuje až 18 %.
Své štěstí a hlavně formu vyzkouší také bývalý profesionál, vítěz časovky na slavné Vuelta a España a zakladatel značky Isadore, Peter Velits.

sobota ​18. 5. / 9:00 sraz v SBCR / 10:00 start závodu

REGISTRACE

-----------

Články

29.04.2024

Isadore Pop-Up Prague 2024

Isadore Pop-Up Prague! Dva květnové týdny plné skvělých akcí ve spolupráci se slovenskou značkou Isadore u nás v Radotíně.…

09.05.2024

Cyklistické outfity 2024 / RAPHA

Nechte se inspirovat cyklistickými outfity, které jsme pro vás připravili. Tentokrát jsme se zaměřili na legendární britskou…

06.05.2024

SBCR Kopečky 2024

Letní sezóna je tady a s ní i naše oblíbená cyklistická výzva SBCR KOPEČKY 2024! I tentokrát jsme pro vás vybrali deset…

15.04.2024

Ohlédnutí za SBCRide x Road Classics I.

Ohlédnutí za SBCRide x Road Classics I. Ve spolupráci s Road Classics jsme si pro vás letos připravili tři vyjížďky před…