Isadore

Isadore je nekonvenční společnost, protože její zakladatelé jsou nekonvenční. Martin a Peter Velitsovi se podařilo stát se profesionálem, přestože pocházejí z necyklistické země (Slovensko). Stejný dobrodružný, odvážný postoj vrhají do ducha společnosti. Nejen to, ale jsou také odhodláni používat továrny, které pracují v souladu s mezinárodními standardy OEKO-TEX® a bluesign® , aby zajistili, že všechny produkty Isadore jsou vyráběny udržitelně v bezpečném pracovním prostředí.


Kategorie značky Isadore v naší nabídce


Ski a Bike centrum Radotín doporučuje


Produkty značky Isadore

Dalších 40
Celkem 141 produktů

Více o značce Isadore

Všichni v Isadore jsou v první řadě nadšenci do cyklistiky. Někteří z nás rádi jezdí rychle, někteří nikdy nevyrazí na vyjížďku bez foťáku přehozeného přes rameno. Někdo bedlivě sleduje výkonová čísla, někdo ani nejezdí s počítačem. 

I když se při některých vyjížďkách cítíme skvěle a některé jsou na nic, jízda na kole je hluboce svázána s tím, co nás dělá šťastnými. To je to, co se snažíme sdělit našimi produkty v Isadore: cyklistika je jen o potěšení z jízdy na kole, zůstat zdravý a být dobrý k lidem a životnímu prostředí. 

Isadore je nekonvenční společnost, protože její zakladatelé jsou nekonvenční. Martin a Peter Velitsovi se podařilo stát se profesionálem, přestože pocházejí z necyklistické země (Slovensko). Stejný dobrodružný, odvážný postoj vrhají do ducha společnosti. 

Již od prvních výrobních sérií se zaměřujeme na využití textilních továren v našem domovském regionu na Slovensku.

Jak společnost rostla a výroba se rozšiřovala, dbali jsme na partnerství s továrnami především v Evropě, abychom minimalizovali naši uhlíkovou stopu.

Nejen to, ale jsme odhodláni používat továrny, které pracují v souladu s mezinárodními standardy OEKO-TEX® a bluesign® , abychom zajistili, že všechny produkty Isadore jsou vyráběny udržitelně v bezpečném pracovním prostředí.

Zpátky ke kořenům:

Více než deset let to bylo pro nás oba o rychlosti, výkonu, disciplíně a vítězství. Třetinu svého života jsme strávili jako profesionální cyklisté na špičkové úrovni. Měli jsme možnost projet se všemi Grand Tours a památkami, které cyklistika nabízí.

Ale někdy musí jedna věc v životě skončit, aby mohlo začít něco nového. Musíte věci předefinovat. Abych to vrátil ke kořenům.

A tak se narodil Isadore. Všechny naše znalosti a zkušenosti bereme z profesionálního pelotonu a využíváme je k vytváření vynikajících produktů.

Není určeno k honění wattů, KOM a výsledků na cílové čáře, ale navrženo tak, aby nám pomohlo v našem dalším pátrání: užít si cestu a vytvořit nádherné cyklistické vzpomínky.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop
  • CELKOVÝ VÍTĚZ 2022CELKOVÝ VÍTĚZ 2022