Hydratační nápoj v znovu zavíratelném obalu Skratch Labs Exercise Hydration Mix - Malina & Limetka

Sportovní nápoj Skratch Labs Exercise Hydration Mix v zvovu zavíratelném obalu s menším, poměrem cukru, který je optimalizován pro rychlejší vstřebávání. Tyto nápojové směsi jsou veganské, ověřené bez GMO, bez lepku a bez mléčných výrobků. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Energetické doplňky
Značka Skratch Labs
Katalogové číslo SL-UK-XSMA

Technické parametry

Sezóna 2023
Velikost uni

Popis produktu

Sportovní nápoj s menším obsahem cukru (4% nebo 4 g na 100 ml) a poměrem cukru (glukóza + fruktóza), který je optimalizován pro rychlejší vstřebávání, což je profil elektrolytu, který skutečně odpovídá ztrátě v potu a osvěžující chuť, kterou můžete pít celý den. A je to - méně cukru, správný profil elektrolytů a skutečné ovoce.

Tyto nápojové směsi jsou veganské, ověřené bez GMO, bez lepku a bez mléčných výrobků.

Tvorba nápoje je velmi snadná. Stačí přidat jednu odměrku na 350 až 500 ml vody a protřepat. Jako výchozí bod vypijte 1-2 porce za každou hodinu cvičení, ale pamatujte také na svou žízeň. Pijte, když máte žízeň. Nepijte, když nemáte žízeň.

Ingredience:
třtinový cukr, dextróza, citrát sodný, kyselina citronová, mléčnan hořečnatý, citrát vápenatý, citrát draselný, citronový olej, limetkový olej, citronová šťáva, limetová šťáva, kyselina askorbová (vitamín C).

Přednosti a specifikace:

  • Vyrobeno ze skutečného ovoce
  • 2násobek sodíku a 1/2 cukru oproti běžným sportovním nápojům
  • Ověřeno bez GMO, bez lepku, bez mléčných výrobků
  • Příchuť: limetka a malina
  • Hmotnost: 450 g
  • Obsah: 20 porcí

O značce Skratch Labs

Skratch Labs se zaměřuje na hydratační nápoje a tyčinky, které nahradí elektrolyty, které ztratíte při pocení a dodává více energie při cvičení, aniž by Vám přitížil v žaludku nebo chutnal jako kus gumy. Jsou používané předními světovými sportovci nyní i v ČR.