Hydratační nápoj Skratch Labs Exercise Hydration Mix - Matcha čaj & Citron

Sportovní nápoj Skratch Labs Exercise Hydration Mix s menším, poměrem cukru, který je optimalizován pro rychlejší vstřebávání. Tyto nápojové směsi jsou veganské, ověřené bez GMO, bez lepku a bez mléčných výrobků. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Energetické doplňky
Značka Skratch Labs
Katalogové číslo SL-UK-XML20

Technické parametry

Sezóna 2020/21
Velikost uni

Popis produktu

Sportovní nápoj s menším obsahem cukru (4% nebo 4 g na 100 ml) a poměrem cukru (glukóza + fruktóza), který je optimalizován pro rychlejší vstřebávání, což je profil elektrolytu, který skutečně odpovídá ztrátě v potu a osvěžující chuť, kterou můžete pít celý den. A je to - méně cukru, správný profil elektrolytů a skutečné ovoce.

Tyto nápojové směsi jsou veganské, ověřené bez GMO, bez lepku a bez mléčných výrobků.

Tvorba nápoje je velmi snadná. Stačí přidat jednu odměrku na 350 až 500 ml vody a protřepat. Jako výchozí bod vypijte 1-2 porce za každou hodinu cvičení, ale pamatujte také na svou žízeň. Pijte, když máte žízeň. Nepijte, když nemáte žízeň.

Ingredience:
Třtinový cukr, dextróza, citrát sodný, kyselina citronová, zelený čaj Matcha, laktát hořečnatý, citrát vápenatý, citrát draselný, citronový olej, citronová šťáva, kyselina askorbová (vitamin C). Obsahuje asi 16 mg přirozeně se vyskytujícího kofeinu z čaje Matcha (na 16 fl oz.).

Přednosti a specifikace:

  • Vyrobeno ze skutečného ovoce
  • 2násobek sodíku a 1/2 cukru oproti běžným sportovním nápojům
  • Ověřeno bez GMO, bez lepku, bez mléčných výrobků
  • Příchuť: matcha čaj a citrón

O značce Skratch Labs