Horské kolo Trek X-Caliber 7 - Matte Dnister Black

X-Caliber 7 je ideálním úvodním modelem do rychlé cross country jízdy a závodění. Je to výkonný hardtailový horský stroj s profesionálními prvky, na nichž záleží nejvíce, jako např. lehký a odolný slitinový rám, 100mm vidlice RockShox, řazení Shimano a hydraulické diskové brzdy. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní horská kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23147-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 13.5, 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5, 23
Průměr kol 650b / 27,5, 29
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada X-Caliber
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x9
Rám Hliník Alpha Gold, kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek v přesmykači, přehazovačce a sedlovce, úchyty na nosič a stojánek, Boost141, geometrie G2
Vidlice Vidlice RockShox 30 Silver s pružinou, nabíjení, nastavitelný odskok, hydraulick
Přední náboj Formula DC20, ze slitiny
Zadní náboj Formula DC2241, Boost141
Ráfky Dvoustěnný ráfek Bontrager Connection, 32 děr
Přední plášť Bontrager XR2, 29x2,20" (13,5 a 15,5: 27,5x2,20")
Zadní plášť Bontrager XR2, 29x2,20" (13,5 a 15,5: 27,5x2,20")
Kliky Shimano Acera M3000
Převodníky 36/22
Střed Zapouzdřené středové ložisko, 73 mm
Řazení Shimano Acera M3000, 9 rychlostí
Přesmykač Shimano Alivio M4020
Přehazovačka Shimano Acera M3000, Shadow
Kazeta Shimano HG200, 11-36, 9 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano MT200
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano MT200
Řídítka Slitina Bontrager, 31,8 mm, prohnutí 5 mm, šířka 720 mm (13,5: 690 mm šířka)
Gripy Bontrager XR Trail Comp, nylonový zámek Lock-On
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, kompatibilní s technologií Blendr
Sedlo Bontrager Arvada
Sedlovka Slitina Bontrager, hlava s 2 šrouby, 31,6 mm, offset 12 mm
Pedály VP-536, nylonová platforma

Popis produktu

X-Caliper 7 je ideálním úvodním modelem do rychlé cross country jízdy a závodění. Je to výkonný hardtailový horský stroj s profesionálními prvky, na nichž záleží nejvíce, jako např. lehký a odolný slitinový rám, 100mm vidlice RockShox, řazení Shimano a hydraulické diskové brzdy.

Je pro vás vhodné, pokud…
Na horském kole teprve začínáte a chcete kolo za dobrou cenu, které je ideální na místní XC traily a také na závody. Chcete investovat do dílů, které zlepšují výkon, tj. do rámu, odpružení a brzd, a hledáte kolo, které nebudete muset hned nahrazovat jiným, až zlepšíte své jízdní dovednosti.

Získáte toto vybavení
X-Caliber 7 má lehký hliníkový rám Alpha Gold, vidlici RockShox se 100mm zdvihem a zámkem, spolehlivé řazení 2x9 Shimano, hydraulické diskové brzdy a širší náboje Boost141 pro větší pevnost kol a prostor pro pláště. Tato velikost náboje je standardní u sad kol vyšší kvality, což vám umožní jejich snadný upgrade, pokud hledáte rychlý způsob, jak zlepšit výkon.

Na závěr
X-Caliber 7 je kvalitní krosové horské kolo za výbornou cenu. Je vybaveno stejnými prvky jako špičková kola, k nimž patří např. vnitřní vedení lanek, kompatibilita s teleskopickou sedlovou, kónická hlavová trubka a vzdálenost nábojů Boost. To vše na platformě, kterou lze snadno upgradovat.

Proč si je zamilujete

  • Za skvělou cenu vstoupíte do krosového a závodního světa. Získáte horské kolo, které poroste s vašimi zlepšujícími se dovednostmi.
  • Vnitřní vedení lanek je elegantní, chrání kabely a umožňuje snadný upgrade pomocí teleskopické sedlovky, která dále zdokonalí výkon kola.
  • Koncept Smart Wheel Sizing znamená, že získáte nejlepší kola (29palcová u větších rámů a 27,5palcová u těch menších).

Technologie a funkce:

  • Alpha Gold Aluminium - Náš vysoce výkonný lehký hliník je extrudovaný, odlehčený a tvarovaný do manipulovatelných trubek a dosahuje optimální poměr mezi tuhostí a úsporou hmotnosti.

  • Zamykání odpružení - Zamčené odpružení znamená, že vidlice zůstane neaktivní, čímž se zvyšuje účinnost šlapání. Ideální pro dlouhé úseky na silnici, kde je efektivita důležitější než absorpce vibrací způsobených hrboly.

  • Koncept Smart Wheel Size - Správná velikost kol v kombinaci se správnou velikostí rámu zaručuje ideální kombinaci odezvy a ovladatelnosti

  • Úchyty na nosič - Jedete na dlouhý výlet? S úchyty na nosič toho uvezete více a pohodlněji.

  • Širší spektrum velikostí - Širší spektrum velikostí než standardní nabídka poskytuje více možností pro každého jezdce, od těch nejvyšších po ty nejnižší a samozřejmě i pro všechny mezi. Každý si zaslouží pohodlnou jízdu.

  • Vnitřní vedení v teleskopické sedlovce - Vnitřní vedení k ovládání teleskopické sedlovky Stealth zlepšuje její chod a zároveň přináší i estetickou čistotu.

  • Geometrie G2 - Pokročilá geometrie rámu a vidlice s offsetem propůjčují našim 29 přesné ovládání při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při vysokých rychlostech. Nazýváme ji geometrie G2 a právě díky ní jsou naše 29 ovladatelnější než jiné značky.

Tabulka velikostí

O značce TREK