Horské kolo Trek Procaliber 9.8 SL - Viper Red/Trek White

Procaliber 9.8 SL je výkonný MTB hardtail pro XC závodníky. Má nesmírně lehký rám z našeho nejlehčího karbon SL OCLV pro horská kola, pružící prvek IsoSpeed vyhlazující nerovnosti trailu a řadu profesionálních funkčních dílů, které zahrnují karbonová kola, řazení SRAM GX Eagle 1x12 a lehkou vidlici RockShox SID RL. Na tomto kole se prostě vyhrává. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní horská kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23166-B

Technické parametry

Barva rámu červená
Velikost kola 17.5, 19.5, 18.5, 21.5
Průměr kol 29
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Procaliber
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Rám Superlehký karbon OCLV Mountain, IsoSpeed, kónická hlavová trubka, MicroTruss, vnitřní vedení lanek Control Freak, uchycení brzdy Post Mount, Boost148 a geometrie G2 u kol 29""
Vidlice RockShox SID RL, pružinové tlumení DebonAir, tlumení Motion Control, zamykání z řídítek, kónický sloupek, geometrie G2 s offsetem 51 mm u kol 29", Boost110, zdvih 100 mm
Přední kolo Karbonová kola Bontrager Kovee Elite 30 umožňující použití bezdušového kitu, 54T Rapid Drive, přední Boost110, včetně pásků, ventily se prodávají zvlášť
Zadní kolo Karbonová kola Bontrager Kovee Elite 30 umožňující použití bezdušového kitu, 54T Rapid Drive, zadní Boost148 (15,5: 142x12 zadní), včetně pásků, ventily se prodávají zvlášť
Přední plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Zadní plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Kliky Truvativ Stylo Carbon Eagle Dub
Převodníky 32T
Střed DUB PF92
Řazení SRAM GX Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM GX Eagle
Kazeta SRAM XG-1275 Eagle, 10-50, 12 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano Deore XT M8000
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano Deore XT M8000
Řídítka Bontrager Race X Lite, karbon OCLV, 31,8 mm, prohnutí 5 mm, šířka 720 mm
Gripy ESI Chunky
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, kompatibilní s technologií Blendr
Sedlo Bontrager Montrose Elite, titanové lyžiny
Sedlovka Bontrager Pro, karbon OCLV, 31,6 mm, offset 0 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Procaliber 9.8 SL je výkonný horský hardtail pro XC závodníky. Má nesmírně lehký rám z našeho nejlehčího karbon SL OCLV pro horská kola, pružící prvek IsoSpeed vyhlazující nerovnosti trailu a řadu profesionálních funkčních dílů, které zahrnují karbonová kola, řazení SRAM GX Eagle 1x12 a lehkou vidlici RockShox SID RL. Na tomto kole se prostě vyhrává.

Je pro vás vhodné, pokud…
S XC jízdou to myslíte vážně. Když zrovna nezávodíte o příčky nejvyšší, projíždíte denně singletracky a zdoláváte příkré výstupy. A když jezdíte, jezdíte daleko. Chcete proto kvalitní komponenty a ultralehký karbon s pružícím prvkem IsoSpeed, které vyhladí únavný terén a umožní vám setrvat v sedle mnohem déle.

Získáte toto vybavení
Nesmírně lehký rám SL z karbonu OCLV s vnitřním vedením lanek Control Freak a prvkem IsoSpeed vyhlazujícím nerovnosti, vidlice RockShox SID RL s luxusní pružinou DebonAir, řazení SRAM GX Eagle 1x12, karbonová klika Stylo Eagle, hydraulické diskové brzdy Shimano XT a karbonová kola Bontrager Kovee Elite 30 umožňující použití bezdušových plášťů se zadním 54zubým nábojem Rapid Drive pro rychlou aktivaci a zrychlení.

Na závěr
Tento stroj vyhrává závody. Má náš nejlehčí XC rám s díly speciálně vybranými pro svou lehkost a výkon na singletracku. Procaliber 9.8 SL je dobrou volbou pro XC jezdce, kteří si chtějí zlepšit osobní rekordy a ve svém okolí jezdit nejrychleji.

Proč si je zamilujete

 • Získáte špičkové komponenty, jako jsou karbonová kola a karbonová klika na úžasně lehkém rámu, který váží jen 1 050 gramů. Podstatně se to projeví při výšlapech, když si jedete pro vítězství.
 • Širší ráfky Bontrager Kovee Elite 30 rims poskytují větší podporu, proto v pláštích můžete mít nižší tlak pro vyšší trakci, větší spolehlivost a vyšší rychlost.
 • Pružící prvek IsoSpeed oproti ostatním hardtailům maximálně vyhlazuje jízdu, takže na trailu necítíte každý kamínek.

Technologie a funkce:

 • Karbon OCLV Mountain Carbon - Toto speciální karbonové vlákno určené pro horská kola Trek je nesmírně tuhé. Vyznačuje se unikátním složením materiálů a postupy vrstvení, jakož i pokročilými výrobními postupy značky Trek a přísnějším testováním.

 • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

 • Micro Truss - vodítko Micro Truss jsou zabudována přímo do rámu pro nejlehčí a nejelegantnější vnější vedení lanek.

 • Pružicí prvek IsoSpeed - Náš inovativní pružící prvek umožňuje pohyb sedlové trubky nezávisle na spoji horní rámové trubky a sedlové vzpěry, čímž se zvýšila pružnost ve svislém směru, aniž by byla ohrožena účinnost šlapání.

 • Zamykání z řidítek - Ovládání nainstalované na řidítkách umožní zamknout odpružení během jízdy, kdykoli se změní terén.

 • Geometrie G2 - Pokročilá geometrie rámu a vidlice s offsetem propůjčují našim 29 přesné ovládání při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při rychlostech vysokých. Nazýváme ji geometrie G2 a právě díky ní jsou tyto 29“ kola ovladatelnější lépe než modely jiných značek.

 • Boost148/110 - S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5” kola s výhodami 29” kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.

 • Koncept Smart Wheel Size - Správná velikost kol v kombinaci se správnou velikostí rámu zaručuje ideální kombinaci odezvy a ovladatelnosti

Tabulka velikostí

O značce TREK