Horské kolo Trek Procaliber 9.7 - rage red

Procaliber 9.7 je závodní XC hardtail. Je vybaven řazením SRAM NX Eagle 1x12, rámem z karbonu OCLV Mountain, pružícím prvkem IsoSpeed absorbujícím nerovnosti na trailu, karbonovými koly a odpruženou vidlicí RockShox Reba RL, které vám zaručí rychlou a hladkou jízdu přes kořeny a kameny, ale i na těch nejnáročnějších horských vyjížďkách. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní horská kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23361_B

Technické parametry

Barva rámu červená
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5, 23
Průměr kol 29
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2020
Opotřebení nové
Modelová řada Procaliber
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Hmotnost 10.95 kg
Velikosti 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5, 23
Rám Karbon OCLV Mountain, IsoSpeed, kónická hlavová trubka, vnitřní vedení kabeláže v přesmykači a přehazovačce, uchycení brzdy Post Mount, PF92, Boost148 a geometrie G2 u kol 29""
Vidlice RockShox Reba RL, vzduchové odpružení Solo Air, tlumení Motion Control, zamykání z řídítek, kónický sloupek, geometrie G2 s offsetem 51 mm u kol 29", Boost110, zdvih 100 mm
Přední kolo Karbon Bontrager Kovee Elite 23 umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, Boost110, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Zadní kolo Karbon Bontrager Kovee Elite 23 umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, Boost148, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Přední plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Zadní plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Kliky Truvativ Stylo 6k Eagle Dub
Převodníky 30T
Střed DUB PF92
Řazení SRAM NX Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM NX Eagle
Kazeta SRAM XG-1230 Eagle, 11-50, 12 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano MT500
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano MT500
Řídítka Slitina Bontrager Race Lite, 31,8 mm, prohnutí 5 mm, šířka 720 mm (13,5: 690 mm šířka)
Gripy ESI Chunky
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, kompatibilní s technologií Blendr
Sedlo Bontrager Montrose Comp
Sedlovka Bontrager Pro, karbon OCLV, 31,6 mm, offset 0 mm

Popis produktu

Procaliber 9.7 je závodní XC hardtail. Je vybaven řazením SRAM NX Eagle 1x12, rámem z karbonu OCLV Mountain, pružícím prvkem IsoSpeed absorbujícím nerovnosti na trailu, karbonovými koly a odpruženou vidlicí RockShox Reba RL, které vám zaručí rychlou a hladkou jízdu přes kořeny a kameny, ale i na těch nejnáročnějších horských vyjížďkách.

Je pro vás vhodné, pokud…
Jste na trailech jako doma a pravidelně se účastníte místních XC závodů. Nepřestáváte vyhledávat nové výzvy a rychlejší dráhy a jste připraveni podávat ještě lepší výkon s karbonovým rámem a díly zlepšujícími výkon.

Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV pro horská kola s jedinečnou výhodou nerovnosti vyhlazujícího prvku IsoSpeed, karbonovými koly Bontrager Kovee Elite 23 Boost 148/110 umožňujícími použití bezdušových plášťů, 54zubý zadní náboj Rapid Drive pro okamžitou aktivaci, řazením SRAM NX Eagle 1x12, klikou Truvativ Stylo 6k Eagle, karbonovou sedlovkou a lehčí vidlicí RockShox Reba RL s tlumičem Motion Control a zamykáním z řídítek.

Na závěr
Na tomto kole můžete ihned vyrazit na závody. Rozdá si to totiž i s těmi nejlepšími hardtaily. Vyniká rychlostí a účinností díky špičkovým funkčním komponentům a karbonovému rámu s pružícím prvkem IsoSpeed. Pokud chcete vévodit místním závodům a najet neuvěřitelné vzdálenosti, pak je pro vás Procaliber 9.7 skvělou volbou.

Proč si je zamilujete

 • Karbonový rám, karbonová kola a karbonová sedlovka zaručují lehkou a výkonnou jízdu.
 • Pružící prvek IsoSpeed oproti ostatním hardtailům maximálně vyhlazuje jízdu, takže na trailu necítíte každý kamínek.
 • Karbonová kola Bontrager Kovee Elite 23 mají mnoho předností. Jsou z karbonu a jsou rychlá. Zadní náboj Rapid - Drive s 54 zuby umožňuje extra rychlou akceleraci.
 • Solidní řada XC dílů na závodech ani na každodenních tréninkových jízdách rozhodně nezklame.

Technologie a funkce:

 • Karbon OCLV Mountain Carbon - Toto speciální karbonové vlákno určené pro horská kola Trek je nesmírně tuhé. Vyznačuje se unikátním složením materiálů a postupy vrstvení, jakož i pokročilými výrobními postupy značky Trek a přísnějším testováním.

 • Pružicí prvek IsoSpeed - Náš inovativní pružící prvek umožňuje pohyb sedlové trubky nezávisle na spoji horní rámové trubky a sedlové vzpěry, čímž se zvýšila pružnost ve svislém směru, aniž by byla ohrožena účinnost šlapání.

 • Zamykání z řidítek - Ovládání nainstalované na řidítkách umožní zamknout odpružení během jízdy, kdykoli se změní terén.

 • Geometrie G2 - Pokročilá geometrie rámu a vidlice s offsetem propůjčují našim 29 přesné ovládání při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při rychlostech vysokých. Nazýváme ji geometrie G2 a právě díky ní jsou tyto 29“ kola ovladatelnější lépe než modely jiných značek.

 • Boost148/110 - S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5” kola s výhodami 29” kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.

 • Koncept Smart Wheel Size - Správná velikost kol v kombinaci se správnou velikostí rámu zaručuje ideální kombinaci odezvy a ovladatelnosti

 • Širší spektrum velikostí - Širší spektrum velikostí než standardní nabídka poskytuje více možností pro každého jezdce, od těch nejvyšších po ty nejnižší a samozřejmě i pro všechny mezi. Každý si zaslouží pohodlnou jízdu.

Tabulka velikostí

O značce TREK