Horské kolo Trek Procaliber 8 - Quicksilver

Procaliber 8 má veškeré rysy závodního XC kola – vidlici RockShox, řazení SRAM 1x12 – na lehkém a odolném hliníkovém rámu Alpha Platinum s pružícím prvkem IsoSpeed, který tlumí nerovnosti trailu. Jedná se hardtail špičkové kvality a nízké hmotnosti s klíčovými výkonnostními upgrady zvolenými pro rychlé a dlouhé vyjížďky i závody. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní horská kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23119-A

Technické parametry

Barva rámu stříbrná
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5, 23
Průměr kol 29
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Procaliber
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Rám Hliník Alpha Platinum, IsoSpeed, kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek v přesmykači a přehazovačce, uchycení brzdy Post Mount, Boost148 a geometrie G2 u kol 29""
Vidlice RockShox Recon Gold RL, vzduchové odpružení Solo Air, tlumení Motion Control, zamykání z řídítek, kónický sloupek, geometrie G2 s offsetem 51 mm u kol 29", Boost110, zdvih 100 mm (13,5: 80 mm zdvih)
Přední kolo Bontrager Kovee Comp 23 umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, Boost110, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Zadní kolo Bontrager Kovee Comp 23 umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, Boost148, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Přední plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Zadní plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Kliky SRAM NX Eagle DUB
Převodníky 30T
Střed DUB PF92
Řazení SRAM NX Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM NX Eagle
Kazeta SRAM XG-1275 Eagle, 10-50, 12 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano MT500
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano MT500
Řídítka Slitina Bontrager Race Lite, 31,8 mm, prohnutí 5 mm, šířka 720 mm (13,5: 690 mm šířka)
Gripy Bontrager XR Trail Comp, nylonový zámek Lock-On
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, kompatibilní s technologií Blendr
Sedlo Bontrager Montrose Comp
Sedlovka Bontrager Pro, karbon OCLV, 31,6 mm, offset 0 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Procaliber 8 má veškeré rysy závodního XC kola – vidlici RockShox, řazení SRAM 1x12 – na lehkém a odolném hliníkovém rámu Alpha Platinum s pružícím prvkem IsoSpeed, který tlumí nerovnosti trailu. Jedná se hardtail špičkové kvality a nízké hmotnosti s klíčovými výkonnostními upgrady zvolenými pro rychlé a dlouhé vyjížďky i závody.

Je pro vás vhodné, pokud…
Oceňujete odezvu hliníkového rámu a raději vložíte peníze do lepších komponentů než celokarbonového rámu. Chcete lehký a hbitý stroj s pružícím prvkem IsoSpeed a karbonovou sedlovkou, abyste i drsnými úseky projeli rychle, snadno a pohodlně.

Získáte toto vybavení
Odolný a lehký hliníkový rám Alpha Platinum s pružícím prvkem IsoSpeed, řazení SRAM NX Eagle 1x12, s kazetou GX Eagle s širokým rozsahem převodů 10-50 zubů, hydraulické diskové brzdy Shimano MT500 a špičkovou vzduchovou vidlici RockShox Recon Gold RL s tlumením Motion Control a zamykáním z řídítek. Kola Boost 148/110 Bontrager Kovee Comp s náboji Rapid Drive s rychlou reakcí na šlápnutí do pedálů díky použitým technologiím a další lehké díly jako jsou sedlovka Bontrager Pro z karbonu OCLV a sedlo Montrose Comp.

Na závěr
Bez debat se jedná o náš nejlepší hliníkový hardtail. Získáte nejlepší hliníkový rám Trek Alpha Platinum, jedinečnou výhodu v podobě prvku IsoSpeed, který tlumí nerovnosti terénu, závodní komponenty a kvalitní odpružení, které zpravidla najdete jen u dražších modelů.

Proč si ho zamilujete
Pružící prvek IsoSpeed oproti ostatním hardtailům dělá jízdu maximálně komfortní, takže na trailu necítíte žádný kamínek. Investujete do dílů, které podstatně ovlivňují výkon: do špičkového rámu, řazení s širším spektrem rychlostí s lehčí kazetou a kvalitního odpružení RockShox.
Solidní řada XC dílů na závodech ani na každodenních vyjížďkách rozhodně nezklame.

Technologie a funkce:

  • Alpha Platinum Aluminum - Náš prvotřídní lehký hliník je extrudovaný, odlehčený v několika bodech a hydroformovaný do propracovaných trubek pro maximální tuhost a minimální hmotnost.

  • Pružicí prvek IsoSpeed - Náš inovativní pružící prvek umožňuje pohyb sedlové trubky nezávisle na spoji horní rámové trubky a sedlové vzpěry, čímž se zvýšila pružnost ve svislém směru, aniž by byla ohrožena účinnost šlapání.

  • Zamykání z řidítek - Ovládání nainstalované na řidítkách umožní zamknout odpružení během jízdy, kdykoli se změní terén.

  • Geometrie G2 - Pokročilá geometrie rámu a vidlice s offsetem propůjčují našim 29 přesné ovládání při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při rychlostech vysokých. Nazýváme ji geometrie G2 a právě díky ní jsou tyto 29“ kola ovladatelnější lépe než modely jiných značek.

  • Boost148/110 - S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5” kola s výhodami 29” kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.

  • Koncept Smart Wheel Size - Správná velikost kol v kombinaci se správnou velikostí rámu zaručuje ideální kombinaci odezvy a ovladatelnosti

  • Širší spektrum velikostí - Širší spektrum velikostí než standardní nabídka poskytuje více možností pro každého jezdce, od těch nejvyšších po ty nejnižší a samozřejmě i pro všechny mezi. Každý si zaslouží pohodlnou jízdu.

Tabulka velikostí

O značce TREK