Horské kolo Trek Procaliber 6 - Viper Red

Procaliber 6 je rychlé horské kolo a cenově nejdostupnější XC MTB model s pružícím prvkem IsoSpeed na spoji horní rámové trubky a sedlové vzpěry, který zmenšuje ostré nárazy terénu na minimum. IsoSpeed nabízí jedinečnou a podstatnou výhodu oproti tradičním hardtailům, když zaručuje hladší a rychlejší jízdu. Hodně radosti přinese i vybavení komponenty Sram NX Eagle 1x12rychlostí a odpružení od RockShoxu. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní horská kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23118-B
Aktuální U některých kol může dojít ke zpoždění 6-10 dní při stavbě. V takovém případě vás budeme kontaktovat.

Technické parametry

Barva rámu červená
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5, 23
Průměr kol 29
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Procaliber
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Rám Hliník Alpha Platinum, IsoSpeed, kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek v přesmykači a přehazovačce, uchycení brzdy Post Mount, Boost148 a geometrie G2 u kol 29""
Vidlice RockShox Judy Gold RL, vzduchové odpružení Solo Air, tlumení Motion Control, zamykání z řídítek, kónický sloupek, Boost110, geometrie G2 s offsetem 51 mm u kol 29", zdvih 100 mm (13,5: 80 mm zdvih)
Přední kolo Bontrager Kovee 28 děr umožňující použití bezdušových plášťů, Center Lock, Boost110
Zadní kolo Bontrager Kovee 28 děr umožňující použití bezdušových plášťů, Center Lock, Boost148
Přední plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Zadní plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Kliky SRAM NX Eagle DUB
Převodníky 30T
Střed DUB PF92
Řazení SRAM NX Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM NX Eagle
Kazeta SRAM XG-1230 Eagle, 11-50, 12 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano MT400
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano MT400
Řídítka Slitina Bontrager Comp, 31,8 mm, prohnutí 5 mm, šířka 720 mm
Gripy Bontrager XR Trail Comp, nylonový zámek Lock-On
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, kompatibilní s technologií Blendr
Sedlo Bontrager Arvada, duté lyžiny Chromoly
Sedlovka Slitina Bontrager, hlava s 2 šrouby, 31,6 mm, offset 8 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Procaliber 6 je rychlé horské kolo a cenově nejdostupnější XC MTB model s pružícím prvkem IsoSpeed na spoji horní rámové trubky a sedlové vzpěry, který zmenšuje ostré nárazy terénu na minimum. IsoSpeed nabízí jedinečnou a podstatnou výhodu oproti tradičním hardtailům, když zaručuje hladší a rychlejší jízdu. Hodně radosti přinese i vybavení komponenty Sram NX Eagle 1x12rychlostí a odpružení od RockShoxu.

Je pro vás vhodné, pokud…
Rádi jezdíte rychle a zaujal vás hardtail se špičkovým rámem, který zmírňuje nerovnosti vašich oblíbených trailů. Rychlost je pro vás nejdůležitější. Hned za ní je však pohodlí.

Získáte toto vybavení
Odolný a lehký hliníkový rám Alpha Platinum s tlumícím prvkem IsoSpeed, řazení SRAM NX Eagle 1x12 a hydraulické diskové brzdy Shimano. Kola Bontrager Kovee s 28 děrami připravená na použití bezdušových plášťů a vzduchovou vidlici RockShox Judy Gold RL se zamykáním z řídítek.

Na závěr
Lehké horské kolo s pokročilým pružícím prvkem IsoSpeed, který jinde nedostanete. Procaliber 6 vám díky řazení 1x12, pružícímu prvku IsoSpeed zvyšujícím komfort a přesným hydraulickým diskovým brzdám nabízí jedinečně rychlou a efektivní jízdu za výbornou cenu.

Proč si ho zamilujete
Pružící prvek IsoSpeed představuje skutečnou výhodu. Žádná jiná řada hardtailů jím není vybavena. Je to skvělé kolo pro ty, kdo vážně uvažují o závodění. Získáte v něm špičkové XC díly a parádní rám. Zbude vám ale i dost peněz na zaplacení startovného. Vnitřní vedení kabelů je elegantní a poskytuje ochranu. Není nic lepšího než tiché kolo s přehazovačkou s řadicím mechanismem, který zabraňuje nárazům řetězu.

Technologie a funkce:

  • Alpha Platinum Aluminum - Náš prvotřídní lehký hliník je extrudovaný, odlehčený v několika bodech a hydroformovaný do propracovaných trubek pro maximální tuhost a minimální hmotnost.

  • Pružicí prvek IsoSpeed - Náš inovativní pružící prvek umožňuje pohyb sedlové trubky nezávisle na spoji horní rámové trubky a sedlové vzpěry, čímž se zvýšila pružnost ve svislém směru, aniž by byla ohrožena účinnost šlapání.

  • Zamykání z řidítek - Ovládání nainstalované na řidítkách umožní zamknout odpružení během jízdy, kdykoli se změní terén.

  • Geometrie G2 - Pokročilá geometrie rámu a vidlice s offsetem propůjčují našim 29 přesné ovládání při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při rychlostech vysokých. Nazýváme ji geometrie G2 a právě díky ní jsou tyto 29“ kola ovladatelnější lépe než modely jiných značek.

  • Boost148/110 - S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5” kola s výhodami 29” kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.

  • Koncept Smart Wheel Size - Správná velikost kol v kombinaci se správnou velikostí rámu zaručuje ideální kombinaci odezvy a ovladatelnosti

  • Širší spektrum velikostí - Širší spektrum velikostí než standardní nabídka poskytuje více možností pro každého jezdce, od těch nejvyšších po ty nejnižší a samozřejmě i pro všechny mezi. Každý si zaslouží pohodlnou jízdu.

Tabulka velikostí

O značce TREK

Americký výrobce špičkových jízdních kol na kvalitních lehkých hliníkových rámech.