Horské kolo Specialized Epic EVO Expert - satin cast blue metalic/ice - velikost L

Bazarové kolo z našeho testcentra. Specialized Epic Evo Expert se dá svým zdvihem považovat za trailové kolo ale svou lehkostí a pohodlím je také ideální zbraň na dlouhé maratony. 120 mm zdvih vidlice Rock Shox SID SL dává kolu možnost svezení na lesních trailech. Varianta EVO není osazená inteligentním odpružením Brain. Mechanická sada Sram X01 zajišťuje bleskově přesné řazení. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Bazar - kola z testů
Značka Specialized
Katalogové číslo B4904

Technické parametry

Velikost kola 19
Sezóna 2021

Popis produktu

Bazarové kolo z našeho testcentra. Nový Specialized Epic Evo Expert se dá svým zdvihem považovat za trailové kolo ale svou lehkostí a pohodlím je také ideální zbraň na dlouhé maratony. 120 mm zdvih vidlice Rock Shox SID SL dává kolu možnost svezení na lesních trailech. Varianta EVO není osazená inteligentním odpružením Brain. Mechanická sada Sram X01 zajišťuje bleskově přesné řazení.

Rám Epicu Evo má lehce upravenou geometrii než jeho klasická varianta. Zvýšený úhel hlavové trubky a zvýšená výška středového složení dává kolu lepší kontrolu v terénu. Na rám je použitá technologie vrstvení karbonu FACT 11.

Karbonové ráfky Roval Control Carbon se šířkou 25 mm. Tyto ráfky mají skvělou reakci na každé zrychlení a v terénu se projevuje jejich velká pevnost.

Teleskopická sedlovka skvěle doplňuje celkovou DNA kola. Sedlovka dává možnost snížení sedla před náročným technickým sjezdem.

Hlavní přednosti a parametry:

  • 120 mm vidlice dává kolu vyšší komfort a lepší kontrolu na trailu
  • Vyšší úhel hlavové trubky zlepšuje ovladatelnost
  • Vrstvení karbonu FACT 11
  • Vidlice Rock Shox SID ULTIMATE
  • Mechanická sada Sram X01
  • Karbonové ráfky Roval Control Carbon se šířkou 25 mm
  • Teleskopická sedlovka

O značce Specialized