Gumové bonbony Chimpanzee Energy Chews - forest fruit

Energetické bonbony s příchutí lesního ovoce jsou lehkým zdrojem sacharidů při každé fyzické aktivitě. Vhodné i pro děti. Více

39 Kč
  • Osobní odběr možný ihned na prodejnách Ski a Bike Centrum Radotín.
  • Doprava od 90 Kč, při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Energetické doplňky
Značka Chimpanzee
Katalogové číslo CH-00070

Technické parametry

Sezóna 2017

Popis produktu

Co jsou to Chimpanzee Energy Chews? -
Gumové bonbony jsou lehce konzumovatelný zdroj sacharidů, které vaše tělo potřebuje coby zdroj energie během fyzické aktivity.

Základem bonbonů je sirup z hnědé rýže, který má vyšší procento složitých cukrů (polysacharidů) a maltózy, a proto se štěpí pomaleji než běžný cukr a je tak zdravější. Energii dodává postupně díky nižšímu glykemickému indexu. Při výrobě neprochází ra?nací a kromě energie je také přirozeným zdrojem sodíku, draslíku a magnesia.

Pro koho jsou Energy Chews určeny?
Primárně jsou energetické bonbony určeny pro výkonnostní sportovce- cyklisty, běžce nebo triatlonisty. Nicméně díky přírodnímu složení, absenci kofeinu a ovocné chuti mohou být konzumovány kýmkoliv, kdo potřebuje rychlý a kvalitní zdroj energie.

Jak se Energy Chews konzumují?
Obecně se dá říci, že výkonnostní sportovci potřebují konzumovat 200-400 kalorií za hodinu. Kombinovat se doporučuje více zdrojů, jako gely, bonbony, tyčinky nebo nápoje.

Polovina balení/ 6ks Chimpanzee Energy Chews může být konzumována 15minut před výkonem pro sacharidové nasycení a dále 1 balení během další hodiny výkonu. Doporučujeme vždy zapít vodou.

Hlavní přednosti

  • Vhodné pro vegany
  • Bez lepku - (Gluten Free)
  • 25% ovocné šťávy z lesních plodů
  • Rychlý zdroj energie pro výkonnostní sporty
  • Bez kofeinu, vhodné i pro děti.

Složení
Rýžový sirup, 25% ovocné šťávy( jahody, maliny, černý bez, borůvky) z ovocného koncentrátu, třtinový cukr, glukózový sirup, želírující látka: pektin, okyselovadlo: kyselina citrónová, citronan sodný, citronan draselný, barvivo: extrakt z černé mrkve, přírodní aroma, vit. C, vit. E, přírodní leštící látka: karnaubský vosk.

O značce Chimpanzee