Gripy Chromag Basis - tight green

Chromag Basis je tvrdý a odolný lock-on grip s užším průměrem. Je skvělý pro jezdce požadující tvrdou a přesnou odezvu. Grip o tenkém průměru s důlkovaným vzorem je pevný, ale přitom lepivý a méně náchylný k opotřebení povrchu. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Gripy
Značka Chromag
Katalogové číslo 170-003-27

Technické parametry

Sezóna 2022
Velikost uni

Popis produktu

Chromag Basis je tvrdý a odolný lock-on grip s užším průměrem. Je skvělý pro jezdce požadující tvrdou a přesnou odezvu. Grip o tenkém průměru s důlkovaným vzorem je pevný, ale přitom lepivý a méně náchylný k opotřebení povrchu. Grip Basis je vyroben ze speciálně vyvinuté pryžové směsi, která kombinuje měkký povrch (25a na durometru) a patentovanou přísadu pro kombinaci lepivosti a odolnosti. Gripy Chromag jsou vybaveny jedinečnou koncovou svorkou "Split-Teardrop", která účinně nahrazuje záslepku řidítek a zároveň využívá pravou klešťovou svorku pro nejlepší uchycení na řidítkách.

Parametry:

  • Délka: 142mm
  • Průměr: 30mm
  • Hmotnost: 104g / pár

O značce Chromag

Chromag je kanadská firma sídlící ve Whistleru. Pamětníci (to zní hrozně, ale už je to tak) jí pravděpodobně prvně zaznamenali v éře videí NWD, Ride To The Hills, Kranked, kde se poprvé začaly objevovat “kanadské kultovky” do té doby pro evropany vesměs neznámé. Chromag byl jednou z nich.