Gravel bike Trek Checkpoint SL 7 eTap - dark aquatic/carbon smoke

Trek SL 7 eTap je všestranné gravel kolo, které je vybaveno lehkým karbonovým rámem OCLV 500 a kvalitní sadou Sram Force AXS 2x12. Pohodlná, odolná ale zároveň rychlá geometrie je vhodná na jakékoli gravel dobrodružství. Karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3V. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Adventure, gravel kola
Určení pánské, dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 35171_A

Technické parametry

Velikost kola 49, 52, 54, 56, 58, 61
Sezóna 2022
Opotřebení nové
Modelová řada Checkpoint
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x12
Hmotnost 8.9 kg
Rám Karbon OCLV řady 500, IsoSpeed,vnitřní vedení lanek, kryt úložného prostoru dolní trubky, držák řetězu 3S, středové složení T47 BB, úchyty na nosič a blatník, integrované úchyty pro brašnu na rám, kotouč s úchytem Flat Mount, kompatibilní s teleskopickou sedlovkou, 142 x 12mm pevná osa.
Vidlice Trek Checkpoint, celokarbonový, kónický karbonový sloupek, úchyty na nosič, úchyty na blatník, kotouč s úchytem Flat Mount, pevná osa 12 x 100 mm.
Přední kolo Bontrager Aeolus Pro 3V, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, šířka ráfku 25 mm, pevná osa 100 x 12 mm.
Zadní kolo Bontrager Aeolus Pro 3V, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, šířka ráfku 25 mm, unášeč SRAM XD-R, pevná osa 142 x 12 mm.
Přední plášť Bontrager GR1 Team Issue, možnost použití bezdušových plášťů, odolná vrstva Inner Strength, aramidová patka, 120 tpi, 700x40c.
Zadní plášť Bontrager GR1 Team Issue, možnost použití bezdušových plášťů, odolná vrstva Inner Strength, aramidová patka, 120 tpi, 700x40c.
Kliky SRAM Force, 43/30, DUB Wide
Převodníky 43/30T
Střed SRAM DUB, T47 závitované, vnitřní ložisko.
Řazení Sram Force eTap
Přesmykač SRAM Force eTap AXS, pro širší kliky, braze-on.
Přehazovačka SRAM Force eTap AXS, pastorek max. 36 zubů.
Kazeta SRAM XG-1270, 10-36, 12 speed
Přední brzda Hydraulické kotoučové brzdy Sram Force
Zadní brzda Hydraulické kotoučové brzdy Sram Force
Řídítka Bontrager Elite Gravel
Omotávka Omotávka řídítek Bontrager Supertack Perf.
Představec Bontrager Pro, objímka 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů
Sedlo Bontrager P3 Verse Comp, ocelové ližiny
Sedlovka Bontrager, karbon, 27,2 mm, offset 8 mm

Popis produktu

Trek SL 7 eTap je všestranné gravel kolo, které je vybaveno lehkým karbonovým rámem OCLV 500 a kvalitní sadou Sram Force AXS 2x12. Pohodlná, odolná ale zároveň rychlá geometrie je vhodná na jakékoli gravel dobrodružství. Karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3V.

Rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním tlumicím prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník.

Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 2x12 SRAM Force eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, kola Bontrager Aeolus Pro 3V z karbonu OCLV se širokými gravelovými plášti 700x40c pro lepší trakci a stabilitu. Lze použít i teleskopickou sedlovku ke snížení sedla při dlouhých sjezdech. Pojme až 45c pláště.

Toto kolo hravě zvládá ty nejnáročnější závody na štěrku a nejdrsnější bikepackingová dobrodružství na jakémkoli povrchu. Je lehké, rychlé, pohodlné a má díly špičkové kvality, jako je např. pokročilý bezdrátový elektronický pohon a karbonová kola.

Hlavní přednosti a parametry:

  • SRAM Force eTap AXS řadí chytře, hladce a bez jediného drátku.
  • Tlumený řízený odskok odpružení IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání.
  • Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech.
  • V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení.
  • Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.
  • Karbonová kola Bontrager Aeolus Pro V3

O značce TREK