Gravel bike Trek Checkpoint SL 6 - Matte Trek Black

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Checkpoint SL 5 je karbonové kolo nejvyšší kvality, které hravě obstojí náporu štěrkových či nezpevněných cest a zároveň si i bez problému poradí s ranním dojížděním a závoděním. Komfort jízdy vám přinesou karbonový rám OCLV 500 s tlumícími prvky IsoSpeed a komponenty Shimano Ultegra včetně hydraulických kotoučových brzd. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Adventure, gravel kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 22634-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 49, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Checkpoint
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 2x11
Rám Karbon OCLV řady 500, zadní pružící prvek IsoSpeed, patky Stranglehold, kónická hlavová trubka, BB90, kotoučové brzdy z úchytem Flat Mount, úchyty na nosič a skryté úchyty na blatníky, Control Freak, vnitřní vedení kabeláže, 12mm pevná osa, držák řetězu 3S
Vidlice Karbonový kotouč Checkpoint, karbonový kónický sloupek, kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount
Přední kolo Bontrager Paradigm Comp Disc umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Zadní kolo Bontrager Paradigm Comp Disc umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Přední plášť Schwalbe G-One Allround, aramidová ochrana, TL Easy, 700c35c
Zadní plášť Schwalbe G-One Allround, aramidová ochrana, TL Easy, 700c35c
Kliky Shimano Ultegra
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano Ultegra, 11 rychlostí.
Přesmykač Shimano Ultegra, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra, Shadow design, 11 rychlostí.
Kazeta Shimano HG800, 11-34, 11 rychlostí.
Přední brzda Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount, hydraulické kotoučové.
Zadní brzda Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount, hydraulické kotoučové.
Řídítka Bontrager RL IsoZone VR-CF, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Comp
Sedlovka Karbonový sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízd
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 12.8.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Checkpoint SL 6 je karbonové kolo na štěrk, které se ničeho nezalekne. Dosáhnete na něm míst, o kterých se vám na běžném silničním kole ani nesnilo. Patří k nim zablácený cíl nejparádnějších závodů na štěrku. Lehký rám z karbonu OCLV s prvkem IsoSpeed tlumícím nerovnosti štěrkového povrchu, kompletní pohon Shimano Ultegra a extra úchyty na výstroj a příslušenství činí z kola Checkpoint SL 6 nesmírně výkonný stroj na štěrk, které je nejlepší volbou pro nejnáročnější dobrodruhy na jakýchkoli cestách.

Je pro vás vhodné, pokud…
Brousíte si zuby na závody Dirty Kanza, Land Run 100 a Trans Iowa. Je vám jasné, že na tato impozantní dobrodružství budete potřebovat ten nejpřizpůsobitelnější stroj na štěrk. Rovněž se vám líbí představa jediného kola, které je tak univerzální, že vyniká při závodech na štěrku, silničních jízdách za dobrodružstvím, několikadenních bikepackingových výletech či ostatních vyjížďkách.

Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním pružícím prvkem IsoSpeed, kompletní pohon Shimano Ultegra, pláště na štěrk 700x35 Schwalbe TL-EX G-One připravené na použití bezdušových plášťů, výkonné hydraulické kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount a kola Bontrager Paradigm Comp Disc s kotouči Shimano RT800 Ice-Tech FREEZA a brzdovými destičkami s chladičem nabízejícími spolehlivost a větší brzdný účinek. Vnitřní vedení kabeláže Control Freak, karbonový sedlový nástavec, Carbon Armor chrání rám proti poškození, 12mm pevné osy a patky Stranglehold usnadňující seřízení geometrie či přepnutí na singlespeed.

Na závěr
Nejlepší karbonové kolo Trek na štěrkové povrchy pro nejdelší jízdy, nejdrsnější silnice a největší dobrodružství. Je lehké, rychlé, pohodlné a osazené díly, které se osvědčí v náročném terénu. Například vylepšenou řadou kol Bontrager Paradigm s kompletním pohonem Shimano Ultegra.

Proč si je zamilujete
Pružící prvek IsoSpeed vyhlazuje nerovnosti štěrkového povrchu. Můžete tak vyrazit dále do nových míst a vydržet déle svěží.
Je to nesmírně univerzální stroj vyhovující řadě jízdních stylů, a to včetně jízd po štěrku, několikadenních bikepackingových výletů i každodenního dojíždění.
Extra úchyty na horní rámové trubce, sedlové trubce a po obou stranách spodní rámové trubky usnadňují převážení více výstroje a vody.
Obrovský prostor pro pláště umožňuje použití plášťů až 45c k zajištění větší trakce a stability v jakýchkoli podmínkách.

Technologie a funkce

  • 500 Series OCLV - Řada karbon OCLV 500 se vyznačuje jedinečným vyvážením nízké hmotnosti, odolnosti a tuhosti, které je charakteristické pro propracované technologie používané při výrobě rámu, jimiž se značka Trek odlišuje od konkurence.

  • Zadní pružící prvek IsoSpeed - Základem technologie kol pro vytrvalostní závody značky Trek zaměřené na pohodlí je pružící prvek IsoSpeed, který je výsledkem 18-ti měsíční studie výkonnosti závodního kola na náročných silnicích a vlivu tohoto výkonu na jezdce.

  • Diskové brzdy s úchytem Flat Mount - Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

  • 12mm pevná osa - Díky 12mm přední pevné ose je řízení přesnější pro lepší ovladatelnost a rychloupínáky usnadňují vyjímání kol.

  • Sedlovka optimalizovaná pro jízdu - Naše sedlovka optimalizovaná pro jízdu bez potřeby řezání je navržená pro velkou zátěž profesionálních závodů. Jedná se o nejlehčí a současně nejpohodlnější řešení pro každodenní výkon a pohodlí bez ohledu na náročnost silnic či jízdy.

  • Ochrana Carbon Armor - Někdy se hodí extra ochrana, proto jsme vyvinuli vnější lehkou a současně tuhou externí polymerovou vrstvu Carbon Armor. Poskytuje další úroveň zajištění, když víte, že dolní rámová trubka bude vystavena nepříznivým podmínkám.

  • Patky Stranglehold - Vodorovně výsuvné patky s četnými zajišťovacími mechanizmy umožňují použití nejen klasického řazení, ale i převodovky v zadním náboji anebo předělání na singlespeed. Zároveň je zde možnost uzpůsobení geometrie pro styl každého jezdce.

  • Ráfky umožňující použití bezdušových plášťů - Bontrager TLR je prvním plně integrovaným systémem bezdušových plášťů na silnici. Absence duše znamená nulové defekty způsobené přiskřípnutím, můžete tedy jezdit s nižším tlakem. Nižší tlak v pneumatikách zvyšuje trakci, ovladatelnost a pohodlí, a jízda je navíc méně únavná. Ale to nejlepší na

Tabulka velikostí

O značce TREK