Gravel bike Trek Checkpoint SL 6 eTap - crimson/carbon red smoke

Trek SL 6 je všestranné gravel kolo, které je vybaveno lehkým karbonovým rámem OCLV 500 a špičkovou sadou Sram Rival eTap 1x12. Pohodlná, odolná ale zároveň rychlá geometrie je vhodná na jakékoli gravel dobrodružství. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Adventure, gravel kola
Určení pánské, dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 35170_A

Technické parametry

Velikost kola 49, 52, 54, 56, 58, 61
Sezóna 2022
Opotřebení nové
Modelová řada Checkpoint
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Hmotnost 9.05 kg
Rám Karbon OCLV řady 500, IsoSpeed,vnitřní vedení lanek, kryt úložného prostoru dolní trubky, držák řetězu 3S, středové složení T47 BB, úchyty na nosič a blatník, integrované úchyty pro brašnu na rám, kotouč s úchytem Flat Mount, kompatibilní s teleskopickou sedlovkou, 142 x 12mm pevná osa.
Vidlice Trek Checkpoint, celokarbonový, kónický karbonový sloupek, úchyty na nosič, úchyty na blatník, kotouč s úchytem Flat Mount, pevná osa 12 x 100 mm.
Přední plášť Bontrager GR1 Team Issue, možnost použití bezdušových plášťů, odolná vrstva Inner Strength, aramidová patka, 120 tpi, 700x40c.
Zadní plášť Bontrager GR1 Team Issue, možnost použití bezdušových plášťů, odolná vrstva Inner Strength, aramidová patka, 120 tpi, 700x40c.
Přehazovačka SRAM Rival XPLR eTap AXS, pastorek max. 44 zubů
Kazeta SRAM XG-1251, 10-44, 12 rychlostí.
Řídítka Bontrager Elite Gravel
Představec Bontrager Pro, objímka 31,8 mm, kompatibilní s Blendr
Sedlo Bontrager P3 Verse Comp, ocelové ližiny
Sedlovka Bontrager, karbon, 27,2 mm, offset 8 mm

Popis produktu

Trek SL 6 je všestranné gravel kolo, které je vybaveno lehkým karbonovým rámem OCLV 500 a špičkovou sadou Sram Rival eTap 1x12. Pohodlná, odolná ale zároveň rychlá geometrie je vhodná na jakékoli gravel dobrodružství. 

Rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním tlumicím prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník.

Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 1x12 SRAM Rival eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, kola Bontrager Paradigm Comp 25 a široké gravelové pláště 700x40c pro lepší trakci a stabilitu. Lze použít i teleskopickou sedlovku ke snížení sedla při dlouhých sjezdech. Pojme až 45c pláště.

Dále karbonová vidlice, pohon 2x11 Shimano GRX s pomalejšími převody na stoupání či jízdu drsným štěrkem a široké gravelové pláště 700x40c pro vyšší stabilitu a trakci. Lze použít i teleskopickou sedlovku ke snížení sedla při dlouhých sjezdech.

Karbonové gravelové kolo, se kterým zvládnete celodenní výpravy, nejdrsnější silnice i velkolepé výlety. Je lehké, pohodlné a osazené špičkovými díly pro podávání výkonu i v tom nejnáročnějším terénu, jako je např. bezdrátový elektronický pohon, který bleskově rychle řadí (i pod zatížením) a je méně náročný na údržbu.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Bezdrátový pohon SRAM Rival eTap AXS, který si v aplikaci AXS nastavíte podle sebe, získáte za příznivou cenu.
  • Tlumený řízený odskok odpružení IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání.
  • Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech.
  • V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení.

O značce TREK