Gravel bike Trek Checkpoint ALR 5 - charcoal

Checkpoint ALR 5 je hliníkové kolo nejvyšší kvality, které hravě obstojí náporu štěrkových či nezpevněných cest a zároveň si i bez problému poradí s ranním dojížděním i závoděním. Komfort jízdy vám přinesou komponenty Shimano 105 2x11 včetně hydraulických kotoučových brzdy a hliníkový rám ze slitiny Alpha s pevnými osami a karbonovou vidlicí. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Adventure, gravel kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 24385_A

Technické parametry

Barva rámu šedá
Velikost kola 49, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2020
Opotřebení nové
Modelová řada Checkpoint
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Hmotnost 10.05 kg
Velikosti 52, 49, 54, 56, 58, 61
Rám Hliník Alpha Aluminum řady 300, kónická hlavová trubka, BB86.5, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, patky Stranglehold, 12mm pevná osa, Control Freak, vnitřní vedení kabeláže, držák řetězu 3S.
Vidlice Karbonový kotouč Checkpoint, slitinový kónický sloupek, kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount, úchyty na nosič, skryté úchyty na blatníky, 12mm pevná osa
Přední náboj Zapouzdřené slitinové ložisko Bontrager, 12mm slitinová osa, Center Lock
Zadní náboj Zapouzdřené slitinové ložisko Bontrager, 12mm slitinová osa, Center Lock
Ráfky Bontrager umožňující použití bezdušových plášťů.
Přední plášť Bontrager GR1 Comp, 60 tpi, drátová patka, 700x40c
Zadní plášť Bontrager GR1 Comp, 60 tpi, drátová patka, 700x40c
Kliky Shimano 105
Převodníky 50/34T
Střed Shimano press-fit
Řazení Shimano 105, 11 rychlostí. 
Přesmykač Shimano 105
Přehazovačka Shimano 105
Kazeta Shimano HG800, 11-34, 11 rychlostí.
Přední brzda Shimano s úchytem Flat Mount BR-R7070, hydraulické kotoučové.  
Zadní brzda Shimano s úchytem Flat Mount BR-R7070, hydraulické kotoučové.  
Řídítka Bontrager RL IsoZone VR-CF, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Comp
Sedlovka Bontrager schválený, hlava s 2 šrouby, 27,2 mm, offset 8 mm.

Popis produktu

Checkpoint ALR 5 je ve své řadě nejvýhodnější stroj. Jeho velmi kvalitní konstrukce odolá dlouhým a drsným vzdálenostem na asfaltu, nezpevněných površích a dokonce i na zrádných štěrkových cestách. Tento model se však vyznačuje výkonnými díly a řadou prvků, jako jsou nastavitelné patky Stranglehold, obrovský prostor pro pláště a extra úchyty, které usnadňují vlastní nastavení pro jakékoli dobrodružství.

Je pro vás vhodné, pokud…
Na rozdíl od ryzího silničkáře, který si měří výkon a váží každé jídlo, upřednostňujete dobrodružství v jakémkoli terénu, v jehož cíli vás patrně čeká pivo a další dobroty. Neznamená to však, že slevujete z výkonu. Za těžce vydělané peníze očekáváte hodně, a to včetně kvality, univerzálnosti, odolnosti a nesmírné zábavy.

Získáte toto vybavení
Hliníkový rám Alpha řady 300 s obrovským prostorem pro pláště a nastavitelnými patkami Stranglehold umožňujícími snadnou optimalizaci geometrie nebo přepnutí na singlespeed. Karbonová vidlice, 12mm pevné osy, 11rychlostní pohon Shimano 105, kazeta 11-34 se širokým rozsahem ideální pro stoupání, úchyty na blatníky a nosič, hydraulické kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount pro spolehlivý brzdný účinek za každého počasí a pláště 700x35 Schwalbe G-One pro vyšší stabilitu a trakci.

Na závěr
Jestliže je pro vás nejpřednější dobrodružství za vynaložené peníze, pak je pro vás stroj Checkpoint ALR 5 ideální volbou. Kvalitní díly, cenově výhodný odolný slitinový rám a řada vlastností, k nimž mimo jiné patří vyšší prostor pro pláště a možnosti vlastních úprav, abyste se mohli sebevědomě vrhnout do ještě většího a lepšího dobrodružství.

Proč si je zamilujete
Kolo Checkpoint ALR 5 je osazeno kvalitními díly za mimořádnou cenu. Znamená to, že vám zbydou peníze na cesty za dobrodružstvím a na dobré jídlo.
Je to nesmírně univerzální stroj vyhovující řadě jízdních stylů, a to včetně jízd po štěrku, několikadenních bikepackingových výletů i každodenního dojíždění.
Obrovský prostor pro pláště umožňuje použití plášťů až 45c k zajištění větší trakce a stability v jakýchkoli podmínkách.
Úchyty na sedlové trubce a po obou stranách spodní rámové trubky umožňují převážet více výstroje a vody.

Technologie a funkce

  • 300 Series Alpha Aluminum - Hliníkové trubky prvotřídní kvality značky Trek jsou speciálně hydroformovány pro vyvážený poměr mezi tuhostí a hmotností.

  • Karbonová vidlice - Přináší zvýšení komfortu a utlumení vibrací od terénu a zároveň i snížení hmotnosti.

  • Diskové brzdy s úchytem Flat Mount - Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

  • Patky Stranglehold - Vodorovně výsuvné patky s četnými zajišťovacími mechanizmy umožňují výběr neklouzavých jednorychlostních či vícerychlostních možností a použití geometrie vhodné pro styl daného jezdce.

  • Ráfky umožňující použití bezdušových plášťů - Bontrager TLR je prvním plně integrovaným systémem bezdušových plášťů na silnici. Absence duše znamená nulové defekty způsobené přiskřípnutím, můžete tedy jezdit s nižším tlakem. Nižší tlak v pneumatikách zvyšuje trakci, ovladatelnost a pohodlí, a jízda je navíc méně únavná. Ale to nejlepší nakonec: tmel na pláště utěsní proražená místa, jakmile se vyskytnou.

  • Představec kompatibilní s technologií Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

  • Pláště na štěrkové povrchy - Domane Gravel má pláště 700x35c vhodné pro štěrkové povrchy, které poskytují lepší trakci a větší stabilitu na štěrku a nezpevněných površích.

Tabulka velikostí

O značce TREK